Cinli bir defineyi almak

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bu gibi yerlerde abdestinizi alin gerekli koruma olan dualarinizi okuyun cevrenizde bu varliklar kalma sizide rahtsiz etmezler....olay bu kadar basit.

Turko

Uzman
Beyler her ayetel kursi okuduğun da işe yaramış olsaydı her okuyan hacı hoca olurdu. Her işin yolu yordami sırası var . Her ayetin kalbi vardır . O kalbi nuru koruyan huddam ları vardır . Allahın yarattığı bir cinniye yol verip posta koyabilmen için yanınızda huddam olmalı . Bunlar çeşit cesittir her birinin ayrı ayrı meziyeti Allahın lütfu vardır üzerlerinde izin gelmeden insan oğluna cevap vermez yardım etmezler. Efsunlu derler teyze amca okudu derler he o efsun dedikleri huddam lar. Okudu üfledi iyileşti derler he o işte Allahın izniyle korumasina huddam izin verilmiş sıradan Adem oğludur . İşte o okuyup temizledim çalışın sıkıntı yok diyen Hoca huddam ile korunuyor ise ancak o dediklerini yapabilir. En güçlü kurandir kuranın kalbi yasini seriftir, yasini şerifi koruyan huddam lardan birinin korumasina nail olan Adem oğlu tek bir kelamı ile binlercesini paket eder. Huddam dedikleri Adem oğlu değildir Allahın lutfuna nail olup huddam korumasina girmesi ile güç kudret elde etmesidir . Gozdeki perde kalkar geceleri uyku haram olur Müslüman olan selam verir ona kafir olanı Lanet okur. Huddam meleklerden zayıf, cinniler ve seytanilerden üstün olan köprü görevi gören varliklardir. Vs Vs Vs yaz yaz bitmez özetle çok tehlikeli konular uzak durmak lazım.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Turko Ustam haklısın yazdıklarında amaa millet Bi ekşın Bi mistik hava Bi adrenalin patlaması istiyor.. Hani Bi laf var bişey kırk kere dersen başına gelir hesaabıı.. Eee. sen şimdi işin doğrusunu dedin. tüm büyüsünü kaçırdın bee ustam.

Turko

Uzman
Turko Ustam haklısın yazdıklarında amaa millet Bi ekşın Bi mistik hava Bi adrenalin patlaması istiyor.. Hani Bi laf var bişey kırk kere dersen başına gelir hesaabıı.. Eee. sen şimdi işin doğrusunu dedin. tüm büyüsünü kaçırdın bee ustam.
Aksiyon isteyen varsa tılsım â yakaladığım günün gündüzü nü ve gecesini anlatayım yer mekan azade ama sonra korktum uyku gelmiyor garip garip sesler duyuyorum psikolojim bozuldu demesinler. Tam saati bak :)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Beyler her ayetel kursi okuduğun da işe yaramış olsaydı her okuyan hacı hoca olurdu. Her işin yolu yordami sırası var . Her ayetin kalbi vardır . O kalbi nuru koruyan huddam ları vardır . Allahın yarattığı bir cinniye yol verip posta koyabilmen için yanınızda huddam olmalı . Bunlar çeşit cesittir her birinin ayrı ayrı meziyeti Allahın lütfu vardır üzerlerinde izin gelmeden insan oğluna cevap vermez yardım etmezler. Efsunlu derler teyze amca okudu derler he o efsun dedikleri huddam lar. Okudu üfledi iyileşti derler he o işte Allahın izniyle korumasina huddam izin verilmiş sıradan Adem oğludur . İşte o okuyup temizledim çalışın sıkıntı yok diyen Hoca huddam ile korunuyor ise ancak o dediklerini yapabilir. En güçlü kurandir kuranın kalbi yasini seriftir, yasini şerifi koruyan huddam lardan birinin korumasina nail olan Adem oğlu tek bir kelamı ile binlercesini paket eder. Huddam dedikleri Adem oğlu değildir Allahın lutfuna nail olup huddam korumasina girmesi ile güç kudret elde etmesidir . Gozdeki perde kalkar geceleri uyku haram olur Müslüman olan selam verir ona kafir olanı Lanet okur. Huddam meleklerden zayıf, cinniler ve seytanilerden üstün olan köprü görevi gören varliklardir. Vs Vs Vs yaz yaz bitmez özetle çok tehlikeli konular uzak durmak lazım.
Hüddam define ile, kişisel çıkar ile ilgilenmez, gelmez kardeşim. Hüddam ne cindir ne de melek. Bir Allah dostu bir eren bir şehit gibi düşün onu. Allah dostlarının ruhunu aldıktan sonra dilediklerini, kıyamete kadar da memur eyler. Şeytanın lobisine karşı, müminin ve erenlerin meclisi kıyamete kadar savaşır. Bu böyledir. Hüddam konusu malesef hep yanlış ve hatalı bilinir. Onlar şifa için Erenlere yardımda bulunur. Hacı hoca cinci büyücüye de gitmezler. Bak bu yazdıklarımı başka yerde bulamazsınız. Bunları kaydedin bunlar bilen için sırdır.

Jookerturk

Bilgili Üye
Bugün dağda gezerken bi çakal çıktı karşıma. Bu cinmiydi? Tamda gelecek hafta açacağım kayanın altına girdi kovaladım direkt oraya girdi aramızda 20 mt vardı. Girdiği kayanın üzerine çıktım taş ile hayt huyt bağırdım çıkmadı. O zaman o benden korktu : )) sizin yorumunuzdan bu anlamı çıkarta bildim ancak.

hayrını_gor

Member
Yaw ne korkuttnz beni gece vakti.simdi yaziyorum ama elim ayagim titriyor.saat 01.30 siralarinda hala ofisteydim, hanim evde yok , bende ivir zivir bi dunya isim var onlari halletmek icin hala ofisteydim.dedim bi mola vereyim ,işte siteye girdim okuyorum yazilanlari, basta Turko ustamin ve diger ustalarimin yazdiklarini okuyorken birden camdan tak tak diye ses geldi,ilkte duyar gibi oldum ama hic aldiris etmedim, sonra duzenli araliklarla ve ayni kuvvette tak tak diye ses geliyor.hani kafam takildi bi kere , o sira da iste tam Turko ustamin yazdimlarini okuyorum,yarisina geldim gene tak tak sesi.ben bu saatte calisiyorim ofiste,ofis ikinci katta.(kedi kopek
kapinin onunde oynasin ses cikartsin mumkun degil olamaz) kesinlikle o ses arkamdan geliyor,sanki biri cama tiklatiyor,ilkte döndum baktim arkama odada sagda solda kimse yok, cama dogru baktim orda da kimse yok.yaw dönuyorum önüme oturuyorum kaldigim yerden devam edecem okumaya yazilanlari falan gene tak tak sesi basliyor.ilk baslarda o tak tak sesi ayni kuvvette ve esit araliklarla geliyordu.tam oturuyorum tak tak sesi hizlaniyor:)otur kalk otur kalak baya bi boyle devam etti.merak etmeye basladim bu nedir yaw diyorum kendi kendime.kalkiyorum cama dogru gidiyorum ses kesiliyor.neyse bu sefer kararli skilde oturdum kalkmamaya calisiyorum yerimden bu sefer de aman Allah im cam kirilacal sanko taaaak taaaaak nasil ses geliyor. Ben inat ettim ya kalkmamaya oda beni kaldirmak icin rtimk ve kuvveti iyice arttirdi.İcimi bir heyecan korku havasi kapladi.lan kalkayim mi kalkmayayim mi ,yusuf yusuf durumlari:) saglam bi besmele cektim firladim kostum cama ,actim cami saga baktim sola baktim kimse yok.ustelik ikinci kat.asagi bakiyorum yolda kimsecikler yok.sigara yaktim tekrar oturdum(şu siralari tam hatirlamiyorum korkudan) oturunca gene basladi taaaaaaak taaaaaaaaaaaak ama bu sefer kafaya koymus cam kirilacak sanki dedim bu iste bisiler var ,yoruldun calismaktan eve git dedim kendi kendime.aldim telefonlari anahtari birde ufak yogurt almistim , kapiya yoneldim.ellerimdetelefon var ya kapinin kulbunu asagi indirdim, kapi kulbu inmiyor, dedim elimde tel vs var ya hani tam kavrayamadim acaba ondan mi acamadim (saniyede bin tane dsunceye kapildim)telefonu aldim sol elime ,sag elimle allah ne verdiyse bastirdim kapi kulbuna az bisi indi asagi, kendime cekiyorum bu sefer de az biraz aralaniyor kapi ama hemen kapi kapaniyor ,la cekiyom aralaniyo sonra hiphizla kapaniyo.anani avradini ne oluyo lan diye bagarmisim artik:) son bi tum gucumle kapinin kulbuna bastiriyorum ve kendime cekiyorum ,kapi gene aralanip hip hizla kapanfi busefer de kapidan tak tak sesleri yerine yumruk sesleri geliyor.son kez asildim kapi kulbuna ve cektim kapi kulbu elimde kaldi.pirincten kapi kulbu tahtakalede satilanlardan..ay ay kalbim akti eridim bittim dizlerimde titreme yuzumde sicaklik kostum diger cama atacam kendimi ,yoksa kafayi yiyecegim korkudan.kesin buyuk bi alamet var diyorum.tam kalorifer peteginin uzerine cikiyordum (az birazda kilo almisim ,zor ciktim:):) ) kapi kahkaha sesleriyle acildi arkadaslar iceri daldi, yerlere yatiyolar gulmekten.bakiyom onlara gozlerimin ici guldu onlari gorunce ama cok korkmustum.lan neyin pesine takildik, hani cok korktum cokta kizdim. Elim ayagim titriyo:)gel su vs ic dediler su bitmis zaar.birine kufurler ettim:) bunlar iyice guluyolar kendi aralarinda bende gulmeye basladim derken,rahatladim sonucta.lan ne yaptiniz ne ettiniz nasil yaptiniz dedim.bunlarda benim ust katta ki komsularim.biri muhasebeci digero tragik sigortacisi.muhasebecinin ofisi tam ust katim.bunlar disardan gelmis,benim isigi acik gorunce dur suna ugrayalim demisler ama musait degildir belki diye calmamislar kapiyi:) eskiden vardiya nokia 3210 telefonlarin sarj aletini eline.acmis ust katin camini.oradan sallandirmis asagiya dogru.benim cama ufak ufak tiklatmis,demesine gore 30dakka vurmus,hani ilkte inan oyle bir amacimiz yoktu diyolar.musait degilsindir belki bu saatte isik acik olmaz normalde, hayrmi ,bi misafirin mi var bu saatte, bi haltlar mi karistiryorsun sen gibi gibi dusunmusler,gelecez yanina ama rahatsiz etmeyelim simdi falan filan diye ust kattan cami acip benim sesimi vs dinlemisler.sonra benden ses cikmiyor tek oldugum icin ,sarj aletiyle yoklama fikri geliyo akillarina.eger icerdeyse duyar kalkar bakar misali.ben tam cama yoneliyorum ya bunlar o sira benim golgemi yerde yola yansimasindan goruyolar, o sira da iceri cekiliyolar, digerlerinde de ben camin kiyisina gelirken golgem gene yansiyor sokaga onlar ust kattan goruyor ve iceri kaciliyor.benim asagida oldugumu anliyorlar ve hoslarina gidiyo bu durum devam ediyolar derken digeri sunu korkutalim diyor:)digeri de aslinda kapidan vuracakmis ,o nedenle asagi inmis, delikten bakinca ben bu sefer kapiya yaklasiyorum.oda ne olur ne olmaz diye bakarsin yanindan bi bayan cikar misali diye kapinin kulbunu tutmus.haydaaa ben celiyorum kapiyi o birakmiyor ben cekiyorum asiliyorum Allah ne verdiyse kapi koluna birakmiyo .kapi acilip sonra gene kapaniyo.digero de yulardan tak tak cama vuran kapinin acilma kapanma seslerini duymus ,yardim icin asagi inmis.ikisi yemin ediyo ikimiz tutuyorduk kapi kulbunu Hasan onbasi gibisin heee diyorlar:):)sonra benim eshedu enne la ilahe illallah sesini duyuyolar oyle kapiyi aciyolar bir bakiyolar ki beni camda goruyolar.mevzu boyle arkadaslar:):):)inan Allah a cok korktum hani bosluguma geldi.sonucta kapali ortam kendi is yerim guvenilir yerdeyim hic aklima gelmezdi ,gafil avlandim:) bunu burda neden anlattim hem biraz gulelim istedim hemde sizlerden akil alayim,simdi sira bende bunlari altina kacirtmam lazim:):) akil verin bakalim:)

hayrını_gor

Member
Sabah olunca ilk işim, hani arkadaslar mekan fotosu paylasiyor ya:):)bende onlarin resmini atayim size:)

Turko

Uzman
Hüddam define ile, kişisel çıkar ile ilgilenmez, gelmez kardeşim. Hüddam ne cindir ne de melek. Bir Allah dostu bir eren bir şehit gibi düşün onu. Allah dostlarının ruhunu aldıktan sonra dilediklerini, kıyamete kadar da memur eyler. Şeytanın lobisine karşı, müminin ve erenlerin meclisi kıyamete kadar savaşır. Bu böyledir. Hüddam konusu malesef hep yanlış ve hatalı bilinir. Onlar şifa için Erenlere yardımda bulunur. Hacı hoca cinci büyücüye de gitmezler. Bak bu yazdıklarımı başka yerde bulamazsınız. Bunları kaydedin bunlar bilen için sırdır.
Huddam defineye gelir demedim. Huddam cindir yada melektir de demedim. Huddam memurdur diye ozetlemissin ben ne yaptıklarını neyi koruyup kolladiklarini yazdım sana göre daha detaylı. Huddam in ne olduğunu da yazdım. Huddamlar çeşit cesittir yazdım. Sen tarif etmeye çalışmışsın olmamış şehit demişsin ne alaka ise.

Valla helal olsun benim yazdıklarımı ozetleyip bir iki şehit Eren şifa falan yazıp bana ayar verip yaz bir kenara dedinya senide seviyorum kafası kıyak arkadaş . Ama olmadı, ilerleyen saatler uykusuzluk yorgunluk vücut kaldırmıyor demekki sen yarın ilk mesajımı tekrar oku.

Balkır

Member
Çalışma yapacağın alana giderken abdestli olmalısın her daim. Dilinden Kuran ayetlerini eksik etmemeli, korkmamalı, İman'ın şartlarından 6.'sı olan kaderin, hayrın ve şerrin Allah'tan geldiğine kalben inanıp teslim olmalısın. Ayrıca Bakara Suresi 216. Ayet'te Yüce Allah'ın belirttiği gibi hayır bildiğimizin şer, şer bildiğimizin hayır olabileceğini, bunu yalnızca Allah'ın bileceğini unutmamalısın. Bu söylediklerimi uygulayıp, elinden geleni yapıp tevekkül etmene rağmen menzile ulaşamazsan da üzülmemelisin. Haline şükredip, nasibini aramaya devam etmelisin.
Karşına gerçekten bir hayvanın çıkması ihtimaline karşı da tedbirli olmalısın. Senin canın tehlikeye düşmediği sürece hiçbir canlıya zarar vermemelisin.