Çubuğu kendim yönlendirmemek için ne yapmalıyım

Bulan usta 2

Member
Ustalarım ben çubuk aldım ama almadan önce iki mezar keşfetmiştim şimdi çubuklan gidiyorum orda bana altın gümüş gibi hareketker veriyor şimdi ben mi bunu yönlendiriyorum kendisimi bulmuş onu bilmiyorum çubuları bilmeden yönlendire bilirmiyim

Alistirma yap baskasina bir altin gomdur sen bulmaya calis cibik isi cok detayi var bir kacini sayim zihnini bosalt.. kendini odakla aceleci olma ciplak ayakla ariyacagin arazide gezin uzerinde bir sey olmasin telefon vs.. ne cok ac ol ne tok.. elbiseni de ozenle sec.. ariyacagin bolge de cesme varsa bir su ic ordan.. tuvalet ihtiyacini gider aramadan once vs vs vs..
Olumsuzluga dusun hep positif dusun bulacam bulacam dersen bulursun bulamam dersen zaten kaybetmistirsin.. yav ne alakasi var deme :)

Bulan usta 2

Member
Alistirma yap baskasina bir altin gomdur sen bulmaya calis cibik isi cok detayi var bir kacini sayim zihnini bosalt.. kendini odakla aceleci olma ciplak ayakla ariyacagin arazide gezin uzerinde bir sey olmasin telefon vs.. ne cok ac ol ne tok.. elbiseni de ozenle sec.. ariyacagin bolge de cesme varsa bir su ic ordan.. tuvalet ihtiyacini gider aramadan once vs vs vs..
Olumsuzluga dusun hep positif dusun bulacam bulacam dersen bulursun bulamam dersen zaten kaybetmistirsin.. yav ne alakasi var deme :)
Ustam valah gerçekten bu çubuk zor ve insanın aklını başından alıyor ya düşüncelerim iyi olunca buluyorum boşlukta çok iyi ama insan düşünceleriyoe yönpendire biliyor o biraz tuhaf

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
KARDEŞİM YAPMAN GEREKEN ŞEY ÇUBUKLARI MEME ÜSTÜNE YANİ GÖĞSÜN ÜST BÖLGESİNE ALMAN,EL BİLEKLERİN GÖĞSÜN İKİ YANINA YAPIŞTIR BAK BAKALIM ZİHNİNLE HAREKET EDİOR MU,BUNU HER ÇUBUKTA DENEYEBİLİRSİNİZ MESELA GÖĞSÜN ALTINA İNDİR NEREYE DERSEN ÇEKER AMA MEME ÜSTÜNE ALDIĞINDA ASLA HAREKET ETTİREMEZSİN VE DOĞRU OLAN TUTUŞ ŞEKLİDE BUDUR DENE VE GÖR..