Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ustalar kolay gelsin, gezdiğim arazide büyük bir tümülüs var, degerli olarak sarı aliyorum elime direk tümülüse gidiyor, sonra dedim ki gümüş bakayim,elime mıknatısla çubuk aldim VE baktim, hemen yakinimizda mezar varmis oraya gitti, sonra sarı,sonra kursun, sonra bosluk baktim, yani diyeçegim uzaktan tarama yaparken çubuk hep bir yere gxidiyorsaa elinizdeki degistirin, onun yaninda diğerleri de vardir,, basarilar diliyorum

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bende bir şey sorucam :3:Şimdi bizim bahçenin altı dere .Üst tarafı dağ genelde bu dereye dağdan altdan nerdeyse dereye kadar su iniyor fakat bir kaç yerde işlem yaptık damarı bulmak gerek sağda solda başka bahçede adam işlem yapmış çok değil kepçe 3-5 kez toprak almış çıkmış yav bizim bahçede yok . Su değerli bir şey şimdi ben nasıl bulucam bu suyu cubuk tutsak şansımız olurmu hangi cubuk işe yarar . Birde şöyle bir durum var bahçenin bir kısmı altı boşluk cihaz boşluk veriyor fakat suyu bulmuyor :3: Diyeceğim cubuklar bu boşluktan etkilenirmi suyu ararken bahçeden olmıyalım .

@mayhem ustam geçte olsa bu konuya ekleme yapmış olayım, bir arkadaşım bahçesine pirinç çubukla baktığını, su damarında pirinç çubuğun hiç şaşmadığını, bahçesinde çok güçlü su bulduğunu ve 100 metre sondaj vurup çok güzel su çıkardığını öğrendim, yani pirinç çubuk suda görevini çok iyi yapıyormuş, aliminyum çubuğun boşlukta doğal olarak çalıştığı gibi galiba... inşallah muvaffak olursunuz saygılar @BulursamKader25 sizinde bilginiz olsun, hayırlı akşamlar

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
100 metre çok yan bahçede 2 metrede çıkıyor .En iyisi yan bahçeye 5 metre girmek :20:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
mayhem ustam su damarı olunca metresi önemli değil, bizim bahçedende 6,5 metreden su çıkmıştı, 9 metre artezyen kuyu açtırdık ve tahlilini de yaptırdık mükemmel su çıktı, ve o suyu apartmana bağladık, içme suyu kalitesinde ve hala kullanıyoruz şükür, sorun yok kısmet inşallah,

mayhem

Co Admin
Co Admin
Önce kendime bir çubuk yapiyim bir kaç denemeye suyu bulurum gibime geliyor . 2 Herkül lazım define var bahçede diyip işlem yaptırmalı :200:

GERMO

Engellendi
BulursamKader25 ustam Selamunaleykum ustam bir haftadır mıknatıs lar gömülü, yağış tan dolayı gidemedim, sorum acaba yağışın zararimi var yoksa yağıştan sudan dolayı mıknatısın mineral çekim kuvveti dahada artarmi, teşekkür ediyorum şimdiden.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 ustam Selamunaleykum ustam bir haftadır mıknatıs lar gömülü, yağış tan dolayı gidemedim, sorum acaba yağışın zararimi var yoksa yağıştan sudan dolayı mıknatısın mineral çekim kuvveti dahada artarmi, teşekkür ediyorum şimdiden.
Net bilmiyorum ama pozitif bir etkisinin olacagini dusunuyorum.

Bazi ustalar topraga elektrik verirler.
Bu islemden once de topragi sularlar.

GERMO

Engellendi
@BulursamKader25 Teşekkür ederim ustam, inşallah olumlu sonuç olur, ustam burda gümüş tel bulamadım, Galvanizli tel veya pazar sepeti teli dediğimiz iş görürmü acaba. Şu an kullandığım çubuklar pirinç galvanizli tel ve alüminyum, tek çubukla boşluk veya metal üzerine geldiğimde tek elimi havaya kaldırdığımda mübarek sanki helikopter pervanesi, tabi dönüş sayılarını sayıyorum, kendimden korkmaya başladım desem yalan olmaz, ya vücudumdaki güç fazlalığından, yada Rabbimin layık gördüğü bir özellik diye düşünüyorum, şu an tek eksik olan topraktaki metalin ne oldugunun belirlenmesi,Birde bir ara pirinç çubukla bir sistemden bahsettiniz onuda paylaşırsanız inşallah dualarimiz her zaman sizler ve ustalarimizla olur.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
BulursamKader25 tüm sitedeki ustalarima kardeslerime tüm ümmete Rabbimden hayrlı bir ömür dileğiyle, CUMA'mız mübarek olsun.

GERMO

Engellendi
2 senedir cubukla alakadar olanlar kimdir;
takip ediyorum.

Bu alakanizin karsiliginizi goreceksiniz insallah takip edenler...

Sizleri mineral canavari yapacagim.
Bir daha minerale yakalanmayacaksiniz.
Ayrica altin madeninin bizi kandirmasindan da usandik. Bundan sonra onu da biz usandiracagiz insallah. Az kaldi...

Cok iddiali soyluyorum:
Hakikaten cubuk sizde calisiyorsa,
En azindan memleketinizin en meshur cubukcusu olacaksiniz. Bunu goreceksiniz.
BulursamKader25 ustam inşallah Rabbim yardımlarınızın karşılığını verir, vereceğiniz bilgileri bekliyoruz, hayırlı cumalar herkese

GERMO

Engellendi
@BulursamKader25 Ustam ara vermeden bir konuyu sizinle paylasmak istiyorum.L cubuklarla tespit edilen bir kaç alanda bir denemem oldu bunu daha once yuzeyde denwmistim.Tespit ettigim yerde cubuklardan tekini birakip metalin ustune geldigimde tek cubuk altinin uzerinde 33tur bakirda 22 tur gumuste 21 attigini farkettim ve bunu gunun belli saatlerinde yaptigimda yine ayni sonucu aldim.Boyle birseyden bilginiz var midir ve bunun bir hikmeti aciklamasi mumkun mudur Ustam.Saygılar..
@16tolga16 ustam bende arasıra bu yöntemi kullanıyorum, bende altın dönüşü 40-45 arası gümüş 105 BulursamKader25 ustam bende çubuklar ve şakül dönüşü farklı oluyor. Pirinç ve kurşun şakül arasında bile fark var.

Son düzenleme: