Çubukla tespit ettiğim oda fikirlerinizi önemserim.

Pscyhe

Engellendi
Nil kardesim takipteyim bende malzeme pesinde degilim bosluk bulsun ben acayim zaten nasipte ne varsa cikar insallah.senin sistemi denemekte fayda var aciklamalari yaparsan guzel olur hem sana hemde sitedeki arkadaslarimiza.bu olay icin ozel konu acar bilgilendirirsen neler lazim calisma sistemi vs vs bilgileri aktarirsan super olur acilen konularsan takipteyim cunku direk inceleyelim bakalim

Pscyhe

Engellendi
Anlatilan ve cizim benimde kafama yatmadi hic bir simetri oda mahzen mezar uymuyor sikinti burda.bir tek giris kismi uygun onuda acip bakmaniz lazim.diger konuya gelince ben cubugu aldiginiz sahsin videolarini izlerim su kadarini soyleyeyim onu dinledikce bildiklerimi unuttum hele yaptiklari cubuklari anlatinca neler bulduklarindan bahsedince cubuklarin ben cubuk kullanmaktan uzaklasiyorum.boyle sahislarla degil bisey almak muhatap bile olmam sadece bu kadarini soyleyeyim gerisini artik siz dusunun

Kamçılı adam

Yeni Üye
bir çok kere çubuk kullandım , ustası olduğunu iddia eden nicelerini gördüm fakat hiç birşey bulanı görmedim, bu deneyimlerden dolayı çubuğa karşı antipatim vardı , taaki tübitak tan bir hocamızın ısrarı üzerine bir çubuk sistemi ve kullanım sistemi tarif edildi denedim 3 kapaklı açtım 1 hafta önce hatta derinliğine kadar tuttu okadar yani. bir kaç yer daha açınca paylaşıcam form da . yani demem o ki doğru çubuk ve doğru kullanım ve doğru yorumlama yapılırsa işe yaradığını gözümle gördüm bizzat . siz hangi çubuk hangi teknik kullandınız bilemem. zaten şuan bana tarif edilen çubuk sistemi ve yöntemi haricinde bir yöntem bilmediğim için. sizin çubuk tespitinize bir yorum yapamıyorum..
Nil tecrube tecrubedır bızıde aydınlatırsanız bol bol dua ederız sıze?

poseidon2023

Uzman
tespit ettigin arazi nasıl biryer düz arazimi kayalık ucurum olan bir yermi bu şekilıde yapı olmaz

H. Y. Ş

Member
inanmak ne kelime :) çalıştı resmen daha ne olsun , yalnız bana öğretilen çubuk sistemi asla ve kata metal bulmuyor , metal bulmadığı içinde mineral aldanması hiçmi hiç yaşamıyor ,,,
Tübitak tavsiyeli sistemi tam olarak açıklayacak mısınız? Yani Tübitak denince aklıma direkt patent prosedürü geldi. Durum bu şekilde ise kabaca açıklayacaksınız diye düşündüm. Bekleyelim bakalım.

Mehmet_mehmet

Engellendi
inanmak ne kelime :) çalıştı resmen daha ne olsun , yalnız bana öğretilen çubuk sistemi asla ve kata metal bulmuyor , metal bulmadığı içinde mineral aldanması hiçmi hiç yaşamıyor ,,,
Biraz daha gecikse meraktan gidecez hayırlısıyla tanıtımını sizden bekleriz

Nil

Engellendi
arkadaşlar ikinci testi yapayım tam ayrıntısı ile anlatıcam

Mehmet_mehmet

Engellendi
Anlatilan ve cizim benimde kafama yatmadi hic bir simetri oda mahzen mezar uymuyor sikinti burda.bir tek giris kismi uygun onuda acip bakmaniz lazim.diger konuya gelince ben cubugu aldiginiz sahsin videolarini izlerim su kadarini soyleyeyim onu dinledikce bildiklerimi unuttum hele yaptiklari cubuklari anlatinca neler bulduklarindan bahsedince cubuklarin ben cubuk kullanmaktan uzaklasiyorum.boyle sahislarla degil bisey almak muhatap bile olmam sadece bu kadarini soyleyeyim gerisini artik siz dusunun
Değerli ustam haklısın, pekala kayalık dağın yamacındaki bu odanın bi kısmı çökme olamazmı?
Çubuk olayına gelince sana hak veriyorum aynı şekilde bende inanmamıştım taki deneninceye kadar, bir kaç yere kapalı su para gümüş ve altın zincir ve yüzük koydum çubuk suyu maden parayı gümüşü görmedi altını verdi altın zinciri ve yüzüğü,
Ertesi gün çubuk için aldığım 1 gr saf altını bir yere altın yüzünü bir yere koydum çubuk saf altına gitti.

Ortadaki büyük kayanın altı oda bura poseidon2023 Nil Pscyhe BulursamKader25

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam inşallah muaffak olursun doğru malzeme ve bilgi birikimi ile imkansız yoktur. Ancak çiftc iler bile teknolojik sondajcılardan sonuc alamayıp el almış çomakçı ustalaradan yardım alıyor ve bu ustalar yuzde seksen oranla su buluyor. Cihaz meselesinde nemli ıslak toprak ve arazide tüm çihazlar sağlıklı sonuç vermeeeezz. Trilyonluk cihazlara lafım yok

Mehmet_mehmet

Engellendi
Ustam inşallah muaffak olursun doğru malzeme ve bilgi birikimi ile imkansız yoktur. Ancak çiftc iler bile teknolojik sondajcılardan sonuc alamayıp el almış çomakçı ustalaradan yardım alıyor ve bu ustalar yuzde seksen oranla su buluyor. Cihaz meselesinde nemli ıslak toprak ve arazide tüm çihazlar sağlıklı sonuç vermeeeezz. Trilyonluk cihazlara lafım yok
çok sağol ustam Allah hayırlı dualarını kabul etsin şansımı deneyeyim

poseidon2023

Uzman
kayalık olsaydı cizmiş oldugun şekil magra tarzı biryere koymuşlar derdim ama degil cubukları daha hassaz kullanın diyecem

sadece altın gümüşemi baktın bakır kurşun baktınmı