çubuktur yanıltır insanı çubuk zengin eder insani ama bizi daha etmedei edecek inşall

kerti17

Aktif Üye
Hakkında hayırlısı olsun inşallah ama sana tavsiyem kendini iyice geliştirmeden çıplak elle tutma. Çıplak el tabi ki daha iyi ama başlangıçta basitte olsa kundak yap derim nacizane tavsiyem.

Definemi

Engellendi
soru cevap işine girme. o bulmanda sadece bir tesadüf
arazide de aynı yöntemi uygularım dersen bol bol pazu yaparsın.
ustalarını dinle, aklın, beynin dinç ve boş olsun.

selametle
Arazide soru cevapla bulamiyorum ustam zaten

Turko

Uzman
Ikı çubuğu birbirine bağlamış basit bir devre ile frekans olayını çözmüş , kundak kısmında kullanması gereken antenleri çubuğu n ucunu halka şeklinde yaparak anten görevi yapsın istemiş . Cihaz bence sağlıklı değil . Çubuğu n uç kısmı kurşun şeklinde olması gerek frekans i atabilmesi için. Bu şekilde sadece ayak bastığın noktayı tarar alanı taramaz. Uc kısmından frekans topluyor ise Nerden frekans i atıyor sorusu akılda kalıyor. Sıkıntılı cihaz güven olmaz verdiği tepkilere.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ikı çubuğu birbirine bağlamış basit bir devre ile frekans olayını çözmüş , kundak kısmında kullanması gereken antenleri çubuğu n ucunu halka şeklinde yaparak anten görevi yapsın istemiş . Cihaz bence sağlıklı değil . Çubuğu n uç kısmı kurşun şeklinde olması gerek frekans i atabilmesi için. Bu şekilde sadece ayak bastığın noktayı tarar alanı taramaz. Uc kısmından frekans topluyor ise Nerden frekans i atıyor sorusu akılda kalıyor. Sıkıntılı cihaz güven olmaz verdiği tepkilere.
Devre için kullandığı siyah kasa nedir acaba? Taşınabilir şarj aleti. Gibi geldi bana. Onu kullansan olur mu? Definemi

Sevgiler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Çubukla ilgili fena bir yanılgıya düştüm. Bunu BulursamKader25 ustanın konusuna yazacağım. O konu daha geniş ve bilimsel olduğu için o konuya yazmak daha iyi olacak. Uygun bir xamanda inşaallah.

Sevgiler.

Definemi

Engellendi
Ara sıra ne yaptigini anlamiyorum o yuzden galiba

Turko

Uzman
Devre için kullandığı siyah kasa nedir acaba? Taşınabilir şarj aleti. Gibi geldi bana. Onu kullansan olur mu? @Definemi

Sevgiler.
Muhtemel elektrik işlerinden anlayan bir teknikere yaptırmıştır. Çıkan ölçümler internette yazan frekans ları tutunca tamam demişlerdir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Altında soldaki saga sagdaki sabit gümüs yok test edemedim
Tamam.
Aynı şekilde evde ve arazide antıramanlara devam inşallah.
Gümüşü de test et. Muhtemelen altının ters şeklini verir. Sağdaki sola, sol sabit kalır.
Kolay Gelsin.

iskenderking

Member
Çubuk işine inanmakta güçlük çekiyorum. Boşa kürek sallamak gibi bişey. Allah kolaylık versin