Define Çubukları, Çubukla Boşluk ve Altın Tespiti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fanatik61

Aktif Üye
BulursamKader25 Ustam Allah razı olsun,teşekkür ederim.
Sizi takdir ediyorum,herkese vevap veriyorsunuz,bu çok önemli ve takdire şayan.
Ustam,bu %40 lık gümüş telleri alabileceğim bir site ismi yada adres verebilirmisin?
Saygılar,

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam gümüş ile denedim demir ile denedim bakır ile denedim çekim yok ama altın ile denedigimde 100 metreden de o noktayı cekıyor ve o noktada sarı kız işsareti de var nala benziyor sadece altın ile yutuldugunda o noktaya varmakta ve genişlik tesbitinde bir çaydanlık alanı kadar noktada cubukların uç kısmı ayrılmıyor orta noktaya gelince cok hafif bir x oluyor diger köseye varıncada yeniden çatı oluyor yani çap olarakta bir caydanlık genişliginde alanı küp gibi vermekte
Çubuklar düşüncenizden etkileniyor olabilir mi?
Orada nal işareti varsa önceden kendinizi o bölge için şartlandırmış olabilirsiniz.Çubuklar orayı gösterdiğinde önceden gidip gördüğünüz bir yer miydi?

denjavu

Member
Çubuklar düşüncenizden etkileniyor olabilir mi?
Orada nal işareti varsa önceden kendinizi o bölge için şartlandırmış olabilirsiniz.Çubuklar orayı gösterdiğinde önceden gidip gördüğünüz bir yer miydi?
Sayın ustam bulursam kader ustamızın paylasımından sonra kendime cubuk yaptım elime üzüm alıyorum üzümü elime ekmwk alıyorum ekmwgi elime elma dilimini alıyorum elmayı bakırı gümüsü ne varsa elimde ona dönmekte ayrıca o bölgede hiç aklımda işaret oldugu gecmezdi igne ucu kadar bile aklımdan gecmezdi taki bütün madenlerden sonra o noktayı altın ile cekip işaret edene kadar at nalı işaretinide çubuk o noktayı verince görmüş oldum suy ile yosunları temizleyince daha sonrada o bölgede kesif yaptım ve eski bir ev kalıntısı buldum 40 50 metre ileride o bölgeyi gören

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Arkadaşım tespitin mineral. Tespit etiği alan bir çaydanlık kadar diyorsun altının manyetik alanı çok geniş. İkincisi eline metal almakla çubuk kesinlikle ayrım yapmaz. Üçüncüsü alanda altın gömülü ise seni kendinisine yanaştırmaz. Ama yinede emin olmak istiyorsan işlem yapar sonucu öğrenirsin

denjavu

Member
Arkadaşım tespitin mineral. Tespit etiği alan bir çaydanlık kadar diyorsun altının manyetik alanı çok geniş. İkincisi eline metal almakla çubuk kesinlikle ayrım yapmaz. Üçüncüsü alanda altın gömülü ise seni kendinisine yanaştırmaz. Ama yinede emin olmak istiyorsan işlem yapar sonucu öğrenirsin
Ali ömer kardeşim mineral veya degil onun tespitini ben yaparım önceki sayfada paylasmıs oldugum gibi benim sorum 10 25cm horosan kaynagı içerisindr çubuklar çekim alırmı bukadarbrnim kullandıgım çubuk mineral cekmez cubuk kullanmayı bilen cubugunu minerale karsı demire karsı zaten nasıl kullanılırsa çekimini alır orası benim bilecegim iş ayrıca 2 gün içinde ben gerekeni burada yazacagım bos veya dolu Kalhiyu L Rod 01 - YouTube bu videoyuda bastab sona izleyin arkadaslara faydası olur insallah

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Ali ömer kardeşim mineral veya degil onun tespitini ben yaparım önceki sayfada paylasmıs oldugum gibi benim sorum 10 25cm horosan kaynagı içerisindr çubuklar çekim alırmı bukadarbrnim kullandıgım çubuk mineral cekmez cubuk kullanmayı bilen cubugunu minerale karsı demire karsı zaten nasıl kullanılırsa çekimini alır orası benim bilecegim iş ayrıca 2 gün içinde ben gerekeni burada yazacagım bos veya dolu Kalhiyu L Rod 01 - YouTube bu videoyuda bastab sona izleyin arkadaslara faydası olur insallah
Dostum madem çubuğunuz mineralli çekmiyor kullanımda sıkıntınız yoksa Horasan içinde olup biteni çözemeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Neyi bilip neyi bilmediğiniz beni hiç ilgilendirmez. Uslubunuza biraz dikkat etmenizi öneririm. Burada ne kendimi nede sizin gibi birilerinin reklamını yapmak gibi bir niyetimde yok. Sizin yerinizde olsam biri konuma böylesi bir yorum yaparsa niye böyle bir sonuç vardığını sorar sebebini öğrenirdim. Fazla uzatmayacağım allah herkesin işini rast getirsin.

odin

Editör
S:W:A:T dediklerine canı gönülden katılmakla birlikte çubukların bende randımanlı çalışmaması, bu kadar bilgiyi kullanamamak bir o kadar beni üzüyor.

S:W:A:T

Editör
S:W:A:T dediklerine canı gönülden katılmakla birlikte çubukların bende randımanlı çalışmaması, bu kadar bilgiyi kullanamamak bir o kadar beni üzüyor.
Vallahi bunları bende çalıştıramıyordum ne yalan söyleyeyim belki komik gelecek ama ben hergün 1 saat yada fırsat buldukça televizyon izlerken bile temas halinde oluyordum avuç içinde tutuyordum bunu tekrarlaya tekrarlaya günler sonra hızına ben bile yetişemedim açıkçası :) Denemekte fayda var ev içindede antreman öneririm .

odin

Editör
Vallahi bunları bende çalıştıramıyordum ne yalan söyleyeyim belki komik gelecek ama ben hergün 1 saat yada fırsat buldukça televizyon izlerken bile temas halinde oluyordum avuç içinde tutuyordum bunu tekrarlaya tekrarlaya günler sonra hızına ben bile yetişemedim açıkçası :) Denemekte fayda var ev içindede antreman öneririm .
Dedıiklerin kulağımda küpe velakin işin kötüsü haftaya arazide olucam zamanım kıstlı olacak yani öğrenmek için. 9V pil aldım birde onu deneyim akşama kahkaha

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aliomer ustamin cubuk konusunda bilgisine inanir ve cubuk ustaliginda sayili insanlar arasinda gorurum, belki bir elin parmagini gecmeyen kisiler arasindadir ve bu konuda cok bilgili bir ustamizdir. Acikcasi kendim basta olmak uzere ondan ogrenecek cok seylerimiz var. Mineral eleme konusunda sifir hataya yakin bir ustadir. Kendisini bu sitede gormek beni cok mutlu ediyor sagolsun varolsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...