Define

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed123

Engellendi
kazama burayla ilgili yorumunu alayim kulaktan duyduguma gore burda eskiden yahudi mezarligi varmis

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Muhammed123
Haklisin ben elimde cubukla gezsem alo 155 hemen gelir hem burasi cok islenmis biz en fazla 15 cm kazarim yani ben tektekcilik istiyom anliyomusun inernettekiler gibi biraz kazcam tek para bulcam​
Muhammed123
Yarin sana ermeni mezar tasinin ciktigi yeri atarim hatta atayim​
Muhammed123
Bughj
Bak @kazama burası ermeni mezar taşının çıktığı yer tam mahallenin göbeği attıgim arazinin 40 metre ilerisiEklenti 160179Eklenti 160179Eklenti 160179
Muhammed123
@kazama burayla ilgili yorumunu alayim kulaktan duyduguma gore burda eskiden yahudi mezarligi varmis​
Muhammed123 kardesim senin bu yazdıklarına cevabım .Mahalle aralarında bu iş olmaz .Yani en kral tek tek işide olsa, dünyanın en zengin kralının mezarıda olsa elinden gelen birşey olabilirmi ? .Sen arazi biraz mahalle araları bu işlerle ters düşen maddeler arasında .
Neden dağlarda kayalıklarda hava almaya gitmiyorsun ki .Nasibinde varsa o gelir seni bulur zaten .Ben arazi deyince bu şekilde mahalle araları olcağı hiç aklıma gelmedi .

Muhammed123

Engellendi
Hmm öyle diyosunda kardesim ben edirnede oturuyorum burda ne dag var ne tepe

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Düşünsenize bi bakıyosunuz mahallede biri elinde çubukla dolaşıyo , tek tek felan yapıo :zuhaha:.

Muhammed123

Engellendi
Aga ben anladim benim defineci arkadaslarim var hep geziyolar hatta bir yerde balik resmi catal bicak resmi bile buldular ben en iyisi onlarla takilayim

Muhammed123

Engellendi
Aynen aga enez eskiden romalilarin yerlesim yeriymis bide çandır dağı var orayı biliyonmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...