Definecilerle karşılaşırsak ?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vallaha bende denk geldim adamların elinde kazma eldivenler hepsi var dı geziyoruz demişlerdi bende geziyom demiştim :) ilginçti ama ben oradayım diye hiç çalışma yapmadılar .. ama iyi sövmüşlerdir :)

arahnikaya

Bilgili Üye
Bizim çok büyük bi dağ var burda içinde dere felan tek tek arıyoruz bi gece bi anda 3 sigara ışığı belirdi .Selamın aleykum kardeş aleyküm selam napıyon iyi tek tek arıyom siz valla abi biz menemenden geldik mezar açıcaz açabilirmiyiz dağ sizin kardeş dedim 1 saat sonra hala kazıyorlardı :D

ragıp

Uzman
bir gün iki arkadaş otomobil ile keşfe gidiyoruz. aynı bölgeye ikinci gidişimiz, yol iz biliyoruz. dar bir yoldayız. Lada Niva cip geldi arkamıza dayandı, geçemiyor. kıyıya çektik, tozu dumana kattı gitti. biz biraz ağır aldık. toz dağılsın diye
06 AU ... plakalıydı kahkaha neyse, ilerledik. lada bizim gideceğimiz yola döndü. bizde döndük.
mağara vardı, mağraya girmeyi planlıyorduk. lada cip mağaranın ağzına kadar gitti. biz az beride, ağaçların arkasına otomobili park ettik ve mağaraya doğru yürüdük. siyah rujlu, hipi tipli, kıyafetli kız mağaranın karşısındaki kayalara yaslanmış, bir elinde tlf diğer elinde sigara. bizi görmedi. mağaranın üzerinden geriye doğru çekilirken. tam mağaranın üzerinde bir sabit ana kaya, diğeri küçük bir kaya gördüm.
şeytan dürtü derler ya, aynen öyle; küçük taşı kaldırdım, yerli kayanın üzerine sertçe vurdum.
o taşlar, mağaranın içinde güzel yankı yapmış olsalar gerek kahkaha
mağaranın içindende iki hipi daha çıktı, kızı bıraktılar kaçtılar.
bizde yere yattık güldük hallerine

Brtn. 74

Member
Bizim kazi yapicagimiz yere bir badkalari gelmisti. Hatta devam ediyorduk oraya.
Neyse b tekrar yola koyulduk
Tabi gece sonucunda bos gidenezdik silahimiz falanda vardi..
Yaklastik bir baktikki tanidigimiz insanlardiinsanlardi
Bizde askeriyeden getirdgimiz montlari giymistik bunlar bizim fener isiklarini gorunce kacmaya baslafilar bizde silahla havaya attik. Duse kalka kosturuyorlar tabi yakaladik ozur falan diliyolar yanlis yaptikdiyolar vs vs iste. Bizde bu sekilde karsilasmitik .
Egerki bizim devam etmedigimiz bir yer olsaydi kolay gelsin der gecerdik
:)