defineciyi ispitleyenlere duyrulur

lordaragon

Member
Neyse ben çıkıyorum muhabbet etmek için girdim.Bu yıl çok sıkıntı olacak sizler için bu define Derneği kuruldu sonra kapattırıldı.İşin rengi o zmn degisti bize soylenen o talimatlar kaçar sa vur şeklinde bilginiz olsun beyler.Eger araçta arama cihazı bulunursa işlem yapılıyor bu yıl çekeceğiniz var talimatlar çetin.

orkun

Engellendi
Neyse ben çıkıyorum muhabbet etmek için girdim.Bu yıl çok sıkıntı olacak sizler için bu define Derneği kuruldu sonra kapattırıldı.İşin rengi o zmn degisti bize soylenen o talimatlar kaçar sa vur şeklinde bilginiz olsun beyler.Eger araçta arama cihazı bulunursa işlem yapılıyor bu yıl çekeceğiniz var talimatlar çetin.
Bastığın yerlere dikkat et diken batabülüüü.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Biz sohbeti severiz memurlarda defineci olduya neyse bu son yazın olmadı ama devlet böyle çalışmaz sen gel benim dediğim gibi ne üz ne üzül . Ne istihbarat ne memurlar gördüm defineci gibi araştırma yapıp devlete hizmet eden uzaklardan değil anı yaşayan sen bencede dürbünle uzaktan devam et hiç girme böyle şeylere :D

sef_er

Operatör
@lordaragon, dalga geciyor, inanmayin, gece görüşmüş, sana kim gecegorus verir ...

sef_er

Operatör
Ben diyorum sitede yok yok bir bu eksikti

sef_er

Operatör
@mayhem, ustad ben küfür etmedim bak birebir ortusuyor.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Olsun Şimdi şahsıyla ilgili yazmak olmaz ne iş yaptığı belli bu yüzden ata sözü bile yazsak yanlış anlaşılır :D Güzel güzel sohbet etmek gerek fakat bu işi şu cihazcıya derneğe bağladıya ilginç .

orkun

Engellendi
Arkdaşlar dalgasını geçti sadece citdiyete almayın.

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Öncelikle ya sabır şimdi yine yazacam sayacam birileri bu yine niye delirdi deyecek en iyisi yorum tüne diyeyim