Doğalmı sizce.

bestek

Yeni Üye
usta ben ADIYAMAN:):) nick name değişik olsun dedim ayrıca farklı forum sitelerınde birkaç işaret çözümünde bulunayım dedim

sandalci14

Operatör
blok kaya ve su.karşıdan bakınca bu tarafa blok kayalığı resimleyin varsa blok kayalıkta kaya mezarlar kendini belli eder.kartalın bulunduğu kaya karşıdan yakın uzak çekilmeli

sanal defineci

Bilgili Üye
muhtemelen anıt kaya....bu tip heykeller bölge işaretidir...yakınlarda harabe,mezarlık,antik şehir,kaya kilisesi ve ya mahsen,kuyu gibi yapılar,çeşitli mağara sistemleri,eşkiya gömüleri,kaya mezarları olabilir...birileri zamanında burada ikamet etmiş.ayrıca sahiplenmişlerde..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Doğal değildir .İşçilik kayanın bütününde fotoğrafta görünen kısımlarda komple var. Alan komple ele alınır.Kartal alanla beraber değere biner.Böylesi bir fotoğraf ile yorum yapılamaz.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Böyle bir alan için resim çok yetersiz. Bolca resim yüklemenizi tavsiye ederim. Kartalın pençeleri var mı? Baktığı nokta neresi ise resmi lazım. Ayrıca hemen altında alınlığa benzettiğim bir düz kaya onun aşağı taraftan resmi. Bence şuana kadar çok açılmış olmalı kartalın mezarı ama böyle büyük bir kartalın mezarını açmak çok zor. Sonuç olarak sunum eksik. Hayırlı forumlar.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Frig vadisinde de çokca rastlanılan bir figürdür ve çevresi yaşam alanları ile anıt kaya mezarlarıyla doludur zaten. Geniş açılı bölge fotoğrafları eklense zaten herşeyin aşikar olduğunu düşünüyorum.