Dünyadaki Büyük Yalanlar

Mehmet_mehmet

Engellendi
kendine bi bak aga geldiginde bilgin ne kadardı şimdi ne kadar cubuk kullanıyon tespit yapıyon ögrendin kendinden pay biç Mehmet_mehmet
İlerlemem çok ama çok iyi gelişti ben bu sayfa vesile oldu define kitapları okumaya başladım araziyi daha iyi analiz etmeye başladım vs vs fakat ben somut birşeyler istiyorum kendi adıma diyeyim sekiz ay sonraki çalışmanın sonralaralarında somut birşeyler herkes adına...
Biz bu haldeyken dünya yuvarlakmı düzmü konusuna takılmak istemiyorum

Nil

Engellendi
şahsen kendi adıma bulduklarımın bir kısmını form da paylaştım ,, ben haricimde paylaşan da görmedim sahte eserden başka
Arkadaşlar hepiniz haklısınız.... Şimdilik konumuza dönelim herkez çalışmasını olumlu sonuçlandıran varsa güvenli bir şekilde bizlerlede paylaşabilirmi?? Mesela sürekli işaret vs vs peki bunların sonucu ne oldu çalışma olarak ilerliyormuyuz bu sayfanın katkısı varmı sonuca gelelim millet olarak biraz ilerliyormuyuz... Demek istediğim defineci insan en kültürlü insandır bizde varmı bir ilerleme birazda bunu görmek istiyoruz... Bu önemli bir nokta bunun üzerinde duralım..Bu kazıların sonucu pardon çalışmaların sonucu bi şey bulan varmı yoksa biz kendimizimi çalıştırıyoruz
@mayhem @Sedegor @poseidon2023 @Mal bulanındır @BulursamKader25 @Nil @Keskingöz @28karayel28 vedaha yazamadığım bir çok arkadaş

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arkadaşlar hepiniz haklısınız.... Şimdilik konumuza dönelim herkez çalışmasını olumlu sonuçlandıran varsa güvenli bir şekilde bizlerlede paylaşabilirmi?? Mesela sürekli işaret vs vs peki bunların sonucu ne oldu çalışma olarak ilerliyormuyuz bu sayfanın katkısı varmı sonuca gelelim millet olarak biraz ilerliyormuyuz... Demek istediğim defineci insan en kültürlü insandır bizde varmı bir ilerleme birazda bunu görmek istiyoruz... Bu önemli bir nokta bunun üzerinde duralım..Bu kazıların sonucu pardon çalışmaların sonucu bi şey bulan varmı yoksa biz kendimizimi çalıştırıyoruz
@mayhem @Sedegor @poseidon2023 @Mal bulanındır @BulursamKader25 @Nil @Keskingöz @28karayel28 vedaha yazamadığım bir çok arkadaş
Ustalarımız,
üyelerimiz,
izleyenler,
bekleyenler,
herkes iyi yolda merak etmeyin.

Son 2 senedir; ön işlemlerden elde edilenlerden görebileceğim çok şeyi gördüm.
Allah cc hayırla yedirsin hepsine. Çoğunun dengi yok müzelerde..
Çok bulan oldu. Bir kısmı teşekkür mesajıda yayınladı genelde.
Bazıları bir daha aynı nikle gelmedi.

İşimiz zor amma atla devede değil.
İmkanlar fazlalaştı.
Teknoloji var, üstün cihazlar var.

İşin ehli çubuk ustaları fazlalaştı.
Gittikçe de artmakta.

Size şunu söyleyeyim son söz olarak.
Az buçuk anlıyorsunuz, resimler paylaşıldı, gönlünüz bir yere aktı.
İşaretleyin, korkmayın. Konu sahibine deyin; "burasını da kontrol edin"
Konu sahibinin kaybedeceği bir şey yok.
Zaten oraya gidecek, oraya da baksın, sorun olmaz.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar her alanda durum böyle !!! Dünya düz dersin olmaz, yaw arkadaş tamam dünya yuvarlak dersin yine olmaz )))

Evet Dünya düzdür teorisini savunan bir çok insan olsada bunların içinde bilim adamı flozof vbs. Sonuç içinde yaşadığımız bir dünya var işte.

Garibsedigim olay ne ? Ceviz kabuğunu doldurmayan konular yol alırken ))) Kayda değer konular neden hep olduğu yerde durur, yönetim istemesede mecburen konuyu kapatır ?

Hayat hep böyle, bir yerlere tosladıgınızda aklınız başınıza gelir. Yada olmayan bir yol aradıgınızda savruldugunuz rüzgarın nerden estigini dahi bilmez. Bir merak içinde hala yol varmı dersiniz.

Dünya yuvarlakmı düzmü ? Bilim ne diyorsa O dur. İnanan için Kuran yetermi ? Yeter ! Sadece düşüncelere göre şekil verilmesin yeter.

Dünyanın düz olduğuna inanmış birinide Nasa dahi ikna edemez. Nedeni bilim gerçekten hala aciz bir insanı ikna edebilmekten dahi aciz !

Son düzenleme:

Mehmet_mehmet

Engellendi
Arkadaşlar her alanda durum böyle !!! Dünya düz dersin olmaz, yaw arkadaş tamam dünya yuvarlak dersin yine olmaz )))

Evet Dünya düzdür teorisini savunan bir çok insan olsada bunların içinde bilim adamı flozof vbs. Sonuç içinde yaşadığımız bir dünya var işte.

Garibsedigim olay ne ? Ceviz kabuğunu doldurmayan konular yol alırken ))) Kayda değer konular neden hep olduğu yerde durur, yönetim istemesede mecburen konuyu kapatır ?

Hayat hep böyle, bir yerlere tosladıgınızda aklınız başınıza gelir. Yada olmayan bir yol aradıgınızda savruldugunuz rüzgarın nerden estigini dahi bilmez. Bir merak içinde hala yol varmı dersiniz.

Dünya yuvarlakmı düzmü ? Bilim ne diyorsa O dur. İnanan için Kuran yetermi ? Yeter ! Sadece düşüncelere göre şekil verilmesin yeter.

Dünyanın düz olduğuna inanmış birinide Nasa dahi ikna edemez. Nedeni bilim gerçekten hala aciz bir insanı ikna edebilmekten dahi aciz !
Ustad kimseye karşı ard niyet yokta,,, ya gerçekten öyle konularla uğraşacak halim kalmadı ben beş vakit namaz kılıyormuyum kılıyorum kuran okuyormuyum okuyorum artık kapatalım bu konuyu biz üzerimize düşeni yapalım...Bu akşam iki Rus turist bayana randevu verdim daha doğrusu onlar beğendi yarın arazi çalışması var iş var o var bu var bunca işin içerisine dünya düz olsun veya yuvarlak olsun işler hayırlısıyla yürüdükçe sonra.... Allah Nazardan saklasın herkese hayırlı geceler
Teşekkürler poseidon2023 BulursamKader25 Nil

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
aga soruların varsa kendi sayfanda paylaşım yap yazalım milletin sayfasında sacma sapan konulara yazdırma @Mehmet_mehmet

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
konuyu hortlatmış gibi olmayım ama yorum yapmadan geçemedim
uzun uzun yazmak yerine şu arkadaşın videosunu paylaşmayı daha uygun buldum

harunasln

Aktif Üye
Antenler yukarı doğru evet yukarda uydu var ama o uydu uzayda değil. Atmosferin içinde yani gökkubbenin içinde.

Burda gündüz ABD de gece olması ise dünyanın döndüğünden değil, güneşin döndügündendir
yani dünya düz üstte biz, altta abd.? diğer gezegenler için teorin ne? uydumuz ay düzmü? satrün, jüpiter, mars vs vs. sadece bizmi düzüz? Peki kutuplar dünyanın neresinde kalıyor ve dünya düz ise güneşin düşme açısı her yüzeye aynı olması gerekmiyormu. kuzye ve güneye aynı açı ile düşmesi gerekmiyor mu? hadi diyelim dünya düz ve bize yüzyıllardır yalan söylediler. NE için? bize bir zararı veya faydası var mı? veya biri çıktı dedi dünya düz, bunu da ispatladı, biz ne kazanacağız veya ne kaybedeceğiz. benim bildiğim dünya düzde olsa, yuvarlakta olsa BOŞ. Allah diğer dünyamızı kazanmayı nasip etsin.

Son düzenleme:

zirkon

Yeni Üye
Sedegor ustadım ddds frekans vericiye frekans alıcı kart yapmıştınız paylaşmayı yada istek üzerine yapıp satmayı düşünüyordunuz.vazgeçtiysenizbize yardımcı olmak adına bilgi verirmisiniz çin malı radyo frekansalıcılar var bunlar iş görürmü yada delta pulse hazırkart varmı bulabilirmiyiz çubuklara uygulayabilirmiyiz hayrlı günlerin olsun ustad