Ermeni kuyusu yeni açtık çalışma devam ediyor

MCK38

Yeni Üye
Merhaba Dostlar

ermeni kuyusunun tam krokisini resimde çizdim. karşılaştığımız boşluktan odaya girdik örme duvarla çevrili küçük bir oda.
odaya girmeden ortası oyma değirmen taşına benze bir taş var resimde gösterdim arkasında çubukla boşluk alıyorum. Girdiğim odada toprak dolu ve sanırım içi boş. yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba Dostlar

ermeni kuyusunun tam krokisini resimde çizdim. karşılaştığımız boşluktan odaya girdik örme duvarla çevrili küçük bir oda.
odaya girmeden ortası oyma değirmen taşına benze bir taş var resimde gösterdim arkasında çubukla boşluk alıyorum. Girdiğim odada toprak dolu ve sanırım içi boş. yorumlarınızı bekliyorum
ustam güzel çalışma olmuş .. hiç 1 şeyi eş geçip atlama .. örme duvarlarıda kontrol et her 1 taşı kayayı iyi incele .. girdiğin odanın içinin toprak olması sebebini anlıyamadım orayı yapanlar mı bırakmış yoksa sonradan oraya kendiliğinden dolmamıdır ? yoksa diğer tespit ettiğin odanın toprağını oraya mı yığmışlar? tespit ettiğin diğer odanın da girişini bulun ... burada dikat etmeniz gereken tuzak .. tuzak varmıdır buna dikkat edin... 1 de resim p görsel paylaşabilirseniz bizlerde hem daha iyi yorum gelir . hem görsel olur.. rast gelsin kısmetiniz çık olsun

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu arada dedektörsüz çalışmayın .. en azından 1 pointeriniz olsun ..

MCK38

Yeni Üye
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim ustam.
toprak sonradan dolmuş çok yumuşak. odaya girdiğimde cihaz tuttum fakat herhangibirşey algılamadı. Böyle olunca da kafam karıştı. Adam kubbe şeklinde örme odacık yapmış içini neden boş bıraktı anlayamadım. çökme riskinden dolayı duvara müdahale edemiyorum. Delikli taşı kaldırım arkasındaki odaya geçeceğim çalışmaya başlamadan önce danışmak istedim

tılsım42

Member
degirmen tasina benzeyen tasin altina mutlaka bak.guzel malzeme vardir.sonra ileri dogru gidersin.