Eskilerden kim kaldı.

Serdar

Yeni Üye
Selam ustalar. Üniversite zamanlarımda 2013 yıllarında az vakit öldürmedim buralarda :) ne günlerdi. Okul bitince iş hayatı falan derken giremedim uzun süre. Eskilerden kimseyi göremedim. Selçuk abi vardı. Menderes abi vardı. Dedemiz dediğimiz adını unuttuğum affola abimiz vardı. Ve adını unuttuğum bir çok abimizi göremedim açıkçası. Eskilerden kimse kalmadı galiba. :)

timur964

konularim
ulkemizin 3 guzide kulubunde de ne topcular vardı yerlerine yenileri geldiler gidiler ama kulupler hala aynı yerde . böyle bakmak lazım olaya yakında bizde yerlerimizi devredeceğiz .. Serdar tekrardan hoş geldiniz ailemize

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
selam ustalar. üniversite zamanlarımda 2013 yıllarında az vakit öldürmedim buralarda :) ne günlerdi. Okul bitince iş hayatı falan derken giremedim uzun süre. Eskilerden kimseyi göremedim. Selçuk abi vardı. Menderes abi vardı. Dedemiz dediğimiz adını unuttuğum affola abimiz vardı. Ve adını unuttuğum bir çok abimizi göremedim açıkçası. Eskilerden kimse kalmadı galiba. :)
ve a.s.değerli ustam hoşgeldin tabiki eski dostlar bir başka olur:76::76::76:.

Saygilar ve sevgiler.

Serdar

Yeni Üye
Bir şeyler buldun mu?
Maalesef daha bulamadım :)

ulkemizin 3 guzide kulubunde de ne topcular vardı yerlerine yenileri geldiler gidiler ama kulupler hala aynı yerde . böyle bakmak lazım olaya yakında bizde yerlerimizi devredeceğiz .. @Serdar tekrardan hoş geldiniz ailemize
Orası öyle tabiki :) Ama insanın gözü arada bir eski günleri aramıyor değil :) Dediğiniz gibi birileri gidecek ve birileri gelecek dünyanın kanunu bu saten :)

ve a.s.değerli ustam hoşgeldin tabiki eski dostlar bir başka olur:76::76::76:.

Saygilar ve sevgiler.
Hoş bulduk üstad :) Umarı çıkarlar ortalara :)

Hatırlayamadığın @philippusdede olabilir
Aynen hocam oydu :)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selam ustalar. Üniversite zamanlarımda 2013 yıllarında az vakit öldürmedim buralarda :) ne günlerdi. Okul bitince iş hayatı falan derken giremedim uzun süre. Eskilerden kimseyi göremedim. Selçuk abi vardı. Menderes abi vardı. Dedemiz dediğimiz adını unuttuğum affola abimiz vardı. Ve adını unuttuğum bir çok abimizi göremedim açıkçası. Eskilerden kimse kalmadı galiba. :)

aynen bende onlardan çok şey öğrendim selçuk menderes değirmenci çalkaya kristof34

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yeniler eskilerin teminatıdır kurbanım