farklı bir oyma

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
İç içe olan oymaların, içteki ve dıştaki oymanın çapı ve derinliği ne kadar ?

akıltopağı

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 271407bu dev kaplumbağa bir yamaç atlayıp içinde oyma olan oyma ,ve içinde üçgen olan oymanın olduğu yere bakar vaziyette yılana benzeyen işaret derenin döküldüğü yerden itibaren bu yola uydurulmuş derenin dönüşünde burunda yere saplanmış keskin kayaların olduğu bbir yerde hepsi birleşiyor .ricam şu burada nasıl bir yapı ile karşılaşacağım .biraz karışık oldu ama burada bu işi bilen ustalar mevcut bir fikir vverirseniz sevinirim saygılar..

akıltopağı

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 271407bu dev kaplumbağa bir yamaç atlayıp içinde oyma olan oyma ,ve içinde üçgen olan oymanın olduğu yere bakar vaziyette yılana benzeyen işaret derenin döküldüğü yerden itibaren bu yola uydurulmuş derenin dönüşünde burunda yere saplanmış keskin kayaların olduğu bbir yerde hepsi birleşiyor .ricam şu burada nasıl bir yapı ile karşılaşacağım .biraz karışık oldu ama burada bu işi bilen ustalar mevcut bir fikir vverirseniz sevinirim saygılar..
Lahit çıkma ihtimali varmı.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Sen nirelerde dolaşıyorsun böyle akıllıbıdık :)
Bakınca benim bile başım döndü
Aşağılar bittimi ? yogg
Ceylan gibi ordan oraya geçiyorsun kısaca ne yaptığını çözmüş değilim
Son olarak lahit işi bu kayalar arasında yaşş :)

akıltopağı

Operatör
Sen nirelerde dolaşıyorsun böyle akıllıbıdık :)
Bakınca benim bile başım döndü
Aşağılar bittimi ? yogg
Ceylan gibi ordan oraya geçiyorsun kısaca ne yaptığını çözmüş değilim
Son olarak lahit işi bu kayalar arasında yaşş :)
Ustam yukarıda şelalede tespit tamam bulgular tmm lakin yaylanın karı ve aya zı aman vermiyor ..bende az aşağı sehile doğru indim..bir oyma buldum bir yer belirledim başladım köyün delisi ile işe..deli gücü ya yandı sıfır hilti. Oda garantiye gitti.daldım ormana derenin solunda yılana benzer yapılmış bir işçilik az aşağıda içinde üçgen ve murç olan bir oyma ,derenin sağ tarafında içinde oyma olan bir oyma az aşağısında yanında murç olan bir v buldum bunları araştırıyorum .Ekli dosyayı görüntüle 271468