Fotoğraf makinesi ile define

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
O iş böyle olmuyor..güçlü flash olan eskitip pozu makinaya karanlıkta toprağa dayiyorsun üstünü örtün düğmeye basiyorsun flaş patladığında zeminin fotosunu röntgen gibi çekiyor ışınlar toprağın altına nüfuz ediyor.sonra resmi tap eddirip bakıyorsun mevzuya
ışınlar toprağın altına mı nüfuz ediyor ???
bari sen dema
:D

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ışınlar toprağın altına mı nüfuz ediyor ???
bari sen dema
:D
Yaw biraz ediyor işte idare et.. konuyu yemliyom.farklı ilginç somut donesii olan varsa belki oltaya gelir anlatır. 30 cm ye nüfuz ediyii işte aksini ispat ediyisen anlat diiniyek kahkaha

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bu konu üzerine arazide çektiğim bütün manzara fotoğraflarını bir bir elden geçirdim
Allah konu sahibinden razı olsun 2 gündür resimlere bakıyorum ..

Hey gidi günler hey dediğim anlar oldu :zuhaha:

ozkan126

Yeni Üye
arkadaşlar kızmayın ama bu fotoğraf makinesi ile çekilen aramalar cok boş ,

memlekete gittim bende canon marka dslr makimen var arkadasım bende olduğunu bilgiği için muhakkak getir dedi bende neden diye sordum sen getir dedi vardır bir bildiği dedim getirdim neyse o gun akşam cıktık arazıye aldı benden makineyi flash ın actı objetifi 45derece kadar eğik bir vayizyette yere koyup flaşlı fotoğraf çekti sonuç yuvarlak yuvarlak birseyler çekmiş gecenın karanlığında bak dedi burda altın var.. bende boyle bir seyin olmayacagını söylememe ragmen inandıramadım fotoğrafta cıkan şey flash patladığı anda havada duran toz parcacıkları ve obrektifin içinde bulunan tozların oluşturduğu görüntü yine inanmadılar bakın dedim lensi söktüm arabanın içinde temizliğini yaptım fazla toz kaldırmadan aynı yere gittik tekrar ayarlandı 45 derecelik açı çekim yapıldı sonuc simsiyah bir görüntü .....

bu toz parçacıklarının objektife ve görüntü sensörüne yansıma hali başka bir sey değil ......bunlarla boşa vakit öldürmeyin boşa zaman kaybetmeyin..

lutfen kızmayın bana başıma böyle birsey geldiği için anlatmak istedim...

Pirana

Bilgili Üye
Aynen oyle bende denedim topragin uzerindeki kum taneleri parliyor altin gibi oluyor .cahil insanimda kendi hayal dunyasinda birseyler yaratiyor

okm

Member
Bu makinayla 3 kez karsilastim. Adamlari ikna ettim birakin bu boş seylerin pesini dedim. Markasida sony dsc h70 ve 80 modeler. Yakin cekimle sozde yeraltini gösteriyormuş. Parayi alip elime hadi göster arkasindaki parayi gösteremedi.bitti mesele.

Zümrütanka45

Yeni Üye
Bu makinayla 3 kez karsilastim. Adamlari ikna ettim birakin bu boş seylerin pesini dedim. Markasida sony dsc h70 ve 80 modeler. Yakin cekimle sozde yeraltini gösteriyormuş. Parayi alip elime hadi göster arkasindaki parayi gösteremedi.bitti mesele.

KopuqBey

Member
Merhaba Ben Bundan 1 Yıl Önce Bir Arkadaşımdan Duydum Böyle Birşeyi Açıkçası Dalga Geçtim İnanmadım .. Bundan 10 Gün Önce Kendisiyle Karşılaştık Şurdan Burdan Sohbet Ederken Konu Fotoğraf Makinesine Geldi Bahsettiği Kişiye Ulaşıp Yaptırmış Herneyse Kendi Bizzat Çektiği Resimleri Bana Gösterdi Ne Yalan Söyleyeyim Şaşırdım Bana Sadece Bu Fotoğrafı Gönderdi Diğer Çektiği Fotoğrafları Paylaşmadı Kısacası Yer Altında Olan Objeyi Rahatlıkla Üzerinde Ki Cismi Şekli Yazıyı Gösteriyor ..

Lee

Aktif Üye
Merhaba Ben Bundan 1 Yıl Önce Bir Arkadaşımdan Duydum Böyle Birşeyi Açıkçası Dalga Geçtim İnanmadım .. Bundan 10 Gün Önce Kendisiyle Karşılaştık Şurdan Burdan Sohbet Ederken Konu Fotoğraf Makinesine Geldi Bahsettiği Kişiye Ulaşıp Yaptırmış Herneyse Kendi Bizzat Çektiği Resimleri Bana Gösterdi Ne Yalan Söyleyeyim Şaşırdım Bana Sadece Bu Fotoğrafı Gönderdi Diğer Çektiği Fotoğrafları Paylaşma mdı Kısacası Yer l Olan Objeyix Rahatlıkla Üzerinde Ki Cismi Şekli Yazıyı Gösteriyor ..

ooo
bu foto nedir :) bilinç altı mesajı gibi heryere kayıyor :) ayrıca foto makinadı nikon cool pix mi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Mala bile yanilirken,
Fotograf makinasi ile hedefe ulasmak...?!
Benim bu govdeyle Agri dagina tirmanmam gibi muhal.

Birisi dese ki telsiz buyuklugunde Japon mali bir cihaz... Hem bosluk buluyor hemde metali gosteriyor...İste buna inanirim.