Garmin gps

saftilki

Moderatör
Moderatör
hayır csv formatında kayıt yapıyor, ekranı sağ tarafa çek solda gizli menü var
tr desteği mevcut, aktif sensörler bölümü var, nem ısı ışık vs sensörleri kapat gitsin

Son düzenleme:

daywalker0123

Engellendi
saftiki usta derdim su:bununla ,ilgili sayfada 168 bolum okudum.her cihazı denedim bi bu kaldı bunuda deneyip zirvede bırakacam.maksat ortada kalmasın.bukadar basıt.ister tutar ister tutmaz.bu cihazı kullanan bikaç arkadas var onerdi bende sordum.bunda anlasılmayacak ne var.simdi soyle bakalım formulun nedir.

daywalker0123

Engellendi
hayır csv formatında kayıt yapıyor, ekranı sağ tarafa çek solda gizli menü var
tr desteği mevcut, aktif sensörler bölümü var, nem ısı ışık vs sensörleri kapat gitsin
derdim belli usta.senden haber bekliyorum.en iyi koordinat nasıl ve nerden alınır.yada koordinat programı var mı.

saftilki

Moderatör
Moderatör
olanı biteni biliyorsun zaten, pusulaya yaptığım öneriyi kullanabilirsin, androsensör apk

yolcu_37

Member
bu sistem nedir acaba?daywalker kardes bu sistem hakkında bizi bilgilendirirsen sevinirim.

pusula17

Engellendi
bu sistem nedir acaba?daywalker kardes bu sistem hakkında bizi bilgilendirirsen sevinirim.
Sistem su biz ogrendik artik sagolsun ustalardan koordinatla sayilari belli yontemlerle resime dokuyorduk sapma vs oluyordu bu yontemle arazide 1 e bir gezme firsati yakaliyoruz tam anlamiyla gezdigin heryeri tariyor ve sende o datalari fonksiyonlarla resime donusturceksin :D zahmetli is

yolcu_37

Member
Sistem su biz ogrendik artik sagolsun ustalardan koordinatla sayilari belli yontemlerle resime dokuyorduk sapma vs oluyordu bu yontemle arazide 1 e bir gezme firsati yakaliyoruz tam anlamiyla gezdigin heryeri tariyor ve sende o datalari fonksiyonlarla resime donusturceksin :D zahmetli is
gecerliliği nedir acaba.tabi resimlere bakıp bişey anlamıyroum.sadece merak ettim bu nu

pusula17

Engellendi
gecerliliği nedir acaba.tabi resimlere bakıp bişey anlamıyroum.sadece merak ettim bu nu
Yani size soyle diyim dadas ustamin konusuna bakin olayi tamamen kaparsin inanip inanmamak sana kalmis bu sistemede %100 guvenmemek gerek bu distem size yardimci birer kaynaktir.

yolcu_37

Member
tamma ustam bi okuyayım sitemin yapılısını.