Garrett Dedektör İş Yapar mı

SatukBuğra

Member
Bunu alırsan bi üstünü zaten ileride alıcan karma coil başlıkla iyi performans sağlıyor

Turko

Uzman
Dedektör işinden pek anlamam askeri ekipmanlar dışında dedektörlere güvenmem , ama her zaman söylüyorum define ile alakalı malzeme alacaksanız türk firmaları ve türk yapımı ürünler seçin . Lorenz diye bir cihaz çıkarmışlar totosunu yırtıyor 1.50 mt için fiyatı aksesuar ları ile birlikte 35 bin tl . Gerek yok 1.90 m den 20 cm civarı ebatları olan nesneleri alan dedektörler var türk malı.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben suan jeosonar 3d kullanıyorum orta başlıkla 2 metre alıyorum. Ama ayrım beklemiyorum. Fakat işin içine ayrım girince 150 cm maksimum alacağıdır.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ikinci eli yok satan cihaz çok met ediyorlar .
İkinci elini bir arkadaş aldı ama randıman alamadı. Sıfır olsun faturasıyla benim olsun. Küçük bir problem yaşadım garantiye gönderdim fabrika sorunu halledip 2 hafta içinde gönderdi. Cihaz için ücret ödemedim ama kargo su için 100 tl civarı ücret ödedim. Yani kullanmayı bilen herkes benim gibi kendi cihazından memnun oluyor.

Metehan0770

Aktif Üye
Garrett in derinliğine çok bişey demem, lakin ayrım konusunda hiç bir zaman beni yanıltmamıştır. (GTI 2000).
Derinlik hususunda da şöyle tecrübelerim oldu, 1 lira 27-30 cm, büyükçe bir çaydanlık altı 70 cm, içinde bir kaç kap kacak olan düdüklü tencere 95 cm.
Şunu asla unutmamanızı tavsiye ederim, dedektör define bulma makinası değildir, tek-tek içindir, ha mal yüzeye yaklaşmıştır bir şekilde o zaman ayrı.
Bana çok diyen oluyor, bir mezar tespit ettik cihazı getir bişey var mı bakalım diyen, ben diyorum ki, benim makina 30 cm geçmez. İyi mal çıkacak derinlikte bir mezarın malzemesini göremez çünkü bu alet.

Sebastia

Yeni Üye
Selam hocam 4 5 binliraya alabileceğim en iyi dedektor taşlık arazide arama yapıyorum ve mineralli taşı ayırt edebilmesi benim için çok onemli

Eskisehir26

Yeni Üye
Ace 400i var iyimidir ise yararmi öneriniz nedir arkadaşlar yeni aldım daha çok araştırdım internette 400i iyi diyorlar ama sizce nedir teşekkürler

Iso9001

Yeni Üye
400i iyidir. Birde ek olarak perfonmans basluk tak. 2 metreye yakin öter. Fazlasini bekleme ama benim icin en iyi en ucuz dedektir garret 400i dir. Performans basligi ile beraber. Cubuk kullanin ama cubukla hedef tesbiti yapin alistiktan sonra seversn cubugu

Muhabbet456

Member
Bende garret euroace var baslik yaptirdim ozel 7 hrz orjinal basligi 12 hrz cikardim suan gayet guzel derinligi zaten derinligi napcan o kadar kazabilcen mi :) ben biktim kazmaktan

Nil

Engellendi
çip mevzusu üçkağıtçı satıcıların uydurmasıdır. dedektör ler bizlerin yemek ayırdığı gibi toprak ayırırlar, hiç bir dedektör yada yeraltı görüntüleme sistemi her toprakta full performans çalışmaz, dedektörler de özellikle ayar çoook önemlidir , genelinde ayar yaparken dedektörü sustururuz bu derinliği etkiler, hafiften parazitli ses gelmeli arama yaparken çok fakediyor. ve dedektörlerin tamamı minerali de görür, şu marka bu marka minerali görmez derler ise sakın o markayı almayın ! minerali görmeyen metali de görmez :) mineraller metal içerikli olduğu için dedektörler onları görür, özellikle tek para arıyorsanız ve öncesinde bir iki parça para aldıysanız sakın sakın ayrımda arama yapmayın derinliği çok etkiler, zaten bina yada şehir yerinde arama yapılıyor ise dedektör neye ötse ele alıp bakmak gerekir ess geçmeye gelmez, iyide ozamanda durmadan sürekli ötüyor ve sürekli iş çıkacak diyorsanız uğraşılmaz öyle diyorsanız ozaman bu işi yapmayın :) her işin bir püf noktası bir ilmi var.

Muhabbet456

Member
Garret euro ace üc bes paraa toplarsin diyenler benm paylastigim sikkelere baksinlar 3 5 mi topluyo gorsunler :)