Gaziantepteki Define

avır

Aktif Üye
Hocalara fazla güvenme yer belliyse tılsımlı olduğunu düşünüyorsan sabah ezanından sonra çalışırsın

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Beni yanlış anlama konu sahibi ben genel olarak ele alıpta konuştum . Aklımin almadığı tılsım olayı . Bir kere aklımı çelip götürdüler dağa başladık eşmeye neyse ögün ulaşamadık . Bir kaç gün sonra gece gittik dedektör çubuklar herşey doğruluyor mal hala orada bir heyecanla başladık yine . Sonra topraktan yeşil yanan birşeyler saçıldı etrafa . Işığı açıyoruz kayboluyor kapat toprağın üstü yemyeşil yanıyor hemen başladılar tılsımlı bırakalım ve bıraktık . Daha sonraki zamanlar gittik yine cubukve dedektör ama çubuklar çekmiyor dedektör ötüyor . Sonradan anladığımız kadarıyla mineralleri çekmiş bizim çubuk mineral dağılınca çubuklar cekmemis
Fosfor geldi aklıma. Gündüz güneşten veya gece bile olsa herhangi bir ışık kaynağından ışığı emer ve karanlıkta emdiği ışığı yansıtır. Ateş böceği de aynı şeyi yapar. Siz ışığı toprağa tutunca sizin yansıttığınız ışık topraktaki ışıktan daha güçlü olduğu için görünmüyor ve sizin ışığınızı emiyor. Siz ışığı çekince de sizden emdiği ışığı yansıtıyor.

Sevgiler.