Gece Sohbeti

GERMO

Engellendi
BulursamKader25 ustam ben bu kaç aydır boşunamı diyorum burdakiler bir çoğu seçilmişler, sizi gidi siziler, yani cigerlerin o temiz havayı çekmiş sonuçta, o Müridanlarda daha ne beceriler var, kimse bilmez, bakalım Müridanları ol diyen Rabbim nasıl bir yola hazırlıyor.
Kardaşım,
Bu bilgi yanlış veya eksik veya birileri kendisine paye çıkarmak için sallamış da olabilir.
30 senedir hemhalim Menzille...
Böyle bir şey olsaydı; ilk duyanlardan birisi de ben olurdum.
Kaldı ki; sedegor ustanın dediği gibi, hakiki Allah cc dostları bu işlerle iştigal etmiyorlar, etmezler de.
Müridandan bu işle uğraşanlar var mı?
Olmaz mı, birisi şu anda bu yazıları yazıyor.:200:

Metalicvoice

Operatör
Kardaşım,
Bu bilgi yanlış veya eksik veya birileri kendisine paye çıkarmak için sallamış da olabilir.
Kaldı ki; sedegor ustanın dediği gibi, hakiki Allah cc dostları bu işlerle iştigal etmiyorlar, etmezler de.
Ben de diyorum kaç zamandır bu işlere niye merak saldım diye:)

Turko

Uzman
Kardaşım,
Yüz yüze anlatırım abi :)

sepetkaya

Editör
Evet sedegor usta senin anlattiğin kadar ben anlicamı anladım. Yazın daha iyi anlaşılırdı fakat biraz dışına çıkılmış konunun..güzel bir konu olmuş, desene nefsin seni götürdüğü yerdesin, hayırlara götürür inşallah ne diyem..Allah akıl vermiş kullan diye mantık vermiş düşün diye..bu kişiye kalmış.. herkesin hayatı dünyası yaşantısı kendi elinde tabi Allah ömür verdiği sürece..

sef_er

Operatör
Sedegor, be kardeşim, yine uç noktalarda ki konulari islemissin, seni balamazlar ama baskasi olsa sıkıntı yaşardi.

Su konudakilere bakin;

Ahmet ve onun yazdiklari, ve ikisinin çelişmesi

Konya mali bulmus kaptirmis

İçimizde musluman gibi gözüken ve dini kavramlarin icini boşaltanlar

Bir cemaate verilen imtiyaz

Astral alem ve yolculuk

Yani yüzyılın konularıni acmissin, cesaret ful, hayatinmi sıkıcı geldi renkmi katmak istedin bilmiyorum, imana sarilman ve kendini kurtarmana sevindim, senle oturup aykiri konulara konuşmak lazım sansürsüz, Antalya'ya gelirsen beklerim.

Yani bu siteye bir tane sedegor yeterde artar bile yok yok be kardeşim, masallahin var.

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Allah razı olsun GERMO ustam.Zaten baya acıkmıştım.Mangal kebap oldumu yerim ben :D

dersu

Bilgili Üye
Ben dedimki bu gece kardeşlerime en güzel define nedir onu anlatmaya çalışayım biride çıkar derki dogrusun haklısın kefenin cebi yok, senin dedigin defineyle gidilir ahirete. Altının gümüşün degeri neki !

Demekki uzun oldu kafa karıştırıcı oldu dilimiz dönmedi. Bu konu nereye gider bilmem.
Sedegor usta güzel yazıyorsun, yüreğin dolmuş taşıyor, üzerlik tohumunun da ayarı azcık kaçmış sanki, sende durum biraz karışık gibi de Ahmet ‘i anladım galiba.
Diyor ki kısaca;
Yaradan önüne bir yol koymuş, çatallı çetrefilli de olsa zahiri alemde sonu belli.
Bagajını yol boyunca ihtiyacın olacak tüm nimetlerle doldurmuş mana şifreleriyle bağlamış, seni en mütekamil yeteneklerle donatmış, eline de bir kılavuz vermiş.
Dön kendine şifrelerin çözümleri senin içinde, kılavuzu elinden bırakma yolunu o gösterecek.
Kulluk görevlerini gereğince yapar, doğruyu yanlışı ayırdedip, yılmadan çalışır, tevekkülü de bilirsen eğer en değerli definelerin sahibi olursun. Olmasan da olursun, yüreği aç olanın gözü zaten doymaz.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır Ustam goruyormusun bu Sedegor kardeşimin yaptığını, o kadar yazı yazmış bizde okuyoruz, sonunda ne diyor siz yazmayın, hep bahan hep bahan, varmı öyle bir dünya, :16::19:
Yok abi oyle dunya korukle dayan 20.sayfayi gorelim baksana isin icine cemaat tarikat da girmis dadindan yenmez kahkaha

Turko

Uzman
Hepsinin adı Ahmet farklı bir isim söyleyen görmedim. Kendi alemlerin de popüler isim galiba . Arapça da Muhammed Türkçe de Mehmet , asker ocağı Muhammed ocağı Ocak mensubu Mehmet , alfabe de Mem , mütevazi bir toplum olduğumuz için Mehmetçik dedik gitti . Hayırlısı bakalım. Bir soru sorayım ozaman ibrani alfabesin den Arap alfabesine Uygur alfabesinden Latin alfabesine kadar 30 dan fazla yaşayan yahut ölü alfabeler de mim ve mem alfabeler de aynıdır niye ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hepsinin adı Ahmet farklı bir isim söyleyen görmedim. Kendi alemlerin de popüler isim galiba . Arapça da Muhammed Türkçe de Mehmet , asker ocağı Muhammed ocağı Ocak mensubu Mehmet , alfabe de Mem , mütevazi bir toplum olduğumuz için Mehmetçik dedik gitti . Hayırlısı bakalım. Bir soru sorayım ozaman ibrani alfabesin den Arap alfabesine Uygur alfabesinden Latin alfabesine kadar 30 dan fazla yaşayan yahut ölü alfabeler de mim ve mem alfabeler de aynıdır niye ?
Abi kopardin yardin bizii bunu anca ekmek teknesi dizisindeki firinci nusret bilir kahkaha..ayrica sorgulayici zihniyetiniz icin tesekkur ederim..