Google eart alan tespiti ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odin

Editör
Teslaburda eklentilerin gorunmuyor malesef.

https://hizliresim.com/

yukaridaki adrese girip fotografi yukle. Daha sonra yuvarlak içine aldigimi direk buraya yapistirip mesaji gonder. Fotograf gonder vs ile hiç ugrasma. oradaki yazinin tamamini direk buraya yapistiracaksin.

Definecim06

Yeni Üye
Ustam eline sağlık zaten net bir sonuç beklemezdim burdan nokta atışı yapman imkansız olur ama cidden en yakın doğruları vermişsin.

Bir de renkleri farklı kullanmışsın bir sebebi var mı turuncu, kırmızı ayrım olarak ?

Son düzenleme:

sandalci14

Operatör
Kardedim ilgilendigin icin emegine saglik 10 civari kirmizi daire isaretlemissin ne olabilir oralarda.bu alan gecekondu bolgesi king ustam kimse korkudan bikaris kazamiyor.ben bu kirmizi alanlari gezi babinda iyice arastirmayi dusunuyorum insallah gorsel olarak burada paylasirim.

Teslaburda

Member
kırmızı olan yer daha fazla yuklü manyatik alan veriyor tespit yapabilirsiniz benim ki sadece tahmin Tabiki kazı kesinlikle yapmıyoruz bu konu ıle ılgilı kanunlar var biliyorsunuz

Teslaburda

Member
tabiki bizde memnun oluruz bakalım o noktalarda bir cekim alıyormusunuz bu konuda sitede bir cok firma ve usta arkadaslar var Arastırma yapmalıyız kesin emin olduktan sonra devlet kanallarını biliyorsunuz zaten ben kimseye bu noktaları gidin kazın demiyorum zaten

sandalci14

Operatör
neresinde

tesla usta burada benim bildiğim birkaç nokta var bakalım noktalar eşleşecekmi.bide sormak istediğim mineral olayı radyastezidede varmı.

Teslaburda

Member
özellikle bakmamı istedigin yer neresi alan cok büyuk baskalarının tarla tapası var alanı daraltırsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...