Gördüklerim arasinda en büyüğü.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buradan baktığında altından dere geçen iki yada tek tepe varmı ustam.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Bundan önceki yerlerde çalışma yapmak güzel sonuçlara ulaşmak için düşündüm ama yer ortam uygun olmadığından birde yalnız olduğum için değerlendiremedim burası bana uygun burda değerlendirme yapmak istiyorum yaptığım çubuk testinde boşluğu aldim ama işaretler biraz doğal gibi geldi emin olmak istedim size göre de güzelse çalışmaya başlar sizede bilgi veririm yalnız konu hakkında biraz daha yardımcı olursanız sevinirim çünkü hepsi aynı yerde degil aralıklı mesafeler de bana görselde önerdiğiniz yer varmi
Eğri oturup doğru konuşalım.
Görselden işaretleyip burdan ön işleme başla demekle bu iş sonuçlanmaz.
Çubukçu önce metal tespiti yapacak. Metali cm2 hatasız noktalayacak. %100 emin olacak.
Sonra boşluğun sınırlarını çizecek. %99,9 emin olacak.
Sonra girişi çizecek. Girişe ulaşılacak metrajı net söyleyecek. Işleme başlanacak alanı çizip işaretleyip burdan yurunecek diyecek.

Değerli metal varsa sen o boşluğu zor alırsın.
Paça vermez öyle kolay kolay.
Ayrıca bu iş bu şartlarda tek başına yürümez. Mundar edersin.
Yer çok güzel.

Doğru insanları, doğru zamanda, doğru alet edavatla, doğru yerde buluşturup, doğru yerden giriş yapmak zorundasın.

Doğru yeri bulmuşsun. Ya diğer doğrular?

Bu bir süreç. Süreci yönetebilecek yetenek ve kabiliyete sahip olmakta diğer bir gereklilik.

Koy önüne şapkayı düşün şimdi ?

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Eğri oturup doğru konuşalım.
Görselden işaretleyip burdan ön işleme başla demekle bu iş sonuçlanmaz.
Çubukçu önce metal tespiti yapacak. Metali cm2 hatasız noktalayacak. %100 emin olacak.
Sonra boşluğun sınırlarını çizecek. %99,9 emin olacak.
Sonra girişi çizecek. Girişe ulaşılacak metrajı net söyleyecek. Işleme başlanacak alanı çizip işaretleyip burdan yurunecek diyecek.

Değerli metal varsa sen o boşluğu zor alırsın.
Paça vermez öyle kolay kolay.
Ayrıca bu iş bu şartlarda tek başına yürümez. Mundar edersin.
Yer çok güzel.

Doğru insanları, doğru zamanda, doğru alet edavatla, doğru yerde buluşturup, doğru yerden giriş yapmak zorundasın.

Doğru yeri bulmuşsun. Ya diğer doğrular?

Bu bir süreç. Süreci yönetebilecek yetenek ve kabiliyete sahip olmakta diğer bir gereklilik.

Koy önüne şapkayı düşün şimdi ?
Tamam abi teşekkür ederim yorumun için ben bunu bir düşüneyim ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kanalın olduğu yerde diyorsan iki tarafında da dere var birisi kuru diğeri hala akıyor. Diger işaretlerin olduğu yerde de arkasında ki tepede su deposu var abi
Tepenin altından dere geçmeli ve bu dere tepenin altında gölet gibi oluyormu, ayrıca oyuğun ordan baktığında bu gölet gözüküyormu.

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Tepenin altından dere geçmeli ve bu dere tepenin altında gölet gibi oluyormu, ayrıca oyuğun ordan baktığında bu gölet gözüküyormu.
Bahsi geçen dere bu yerden gözükmüyo önceden bu dereden su geciyomus ordan başka yere almışlar yani tepenin arka kisminda suan yeni dere var bahçeleri sulansin diye yapmışlar. Derede su yok o yüzden de gölet olabilecek bir durum yok abi

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Anladım ustam siz yinede o tepede yığma bakabilirmisiniz. Bahsettiğim tepe buraya mesafelide olabilir. Selametle kal

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....