Gorsel yuvarlak oymanin mezar odalari

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam giden gitmis kalan saglar bizimdir
yaani oymanin kanal centik yonunde bi arge yapip disi cekmislermi diyon..oyma kanali centigi zeminde yatay.amma acilan yer paralel dik yuzeyde..bir celiski yokmu sence..yada ben resimden oyle yatay algiladim heralde..kendinmi gordun mekaani.

Burak5553

Bilgili Üye
Emegine saglik usta mezar oymadan ne kadar uzaklikta yonu nerde vede mezar hangi yone bakayor bunlari aciklarsaniz benim ve benim gibi merakli arkadaslara faydasi olacaktir selametle

Ngdl51

Editör
yaani oymanin kanal centik yonunde bi arge yapip disi cekmislermi diyon..oyma kanali centigi zeminde yatay.amma acilan yer paralel dik yuzeyde..bir celiski yokmu sence..yada ben resimden oyle yatay algiladim heralde..kendinmi gordun mekaani.
Kendim cektim resimleri ustam ana kaya hemen onu mezar odasi geriden cektigim resimler var odanin hemen ustunde sunak

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kendim cektim resimleri ustam ana kaya hemen onu mezar odasi geriden cektigim resimler var odanin hemen ustunde sunak
tesekkurler insallah 3 odali baakirine denk gelirsinde mersolara binesin yalilarda oturasin 100 dolarla cigara yakasin diliyiim