Gül Çubuğuyla define arama bağlı define çözme

odin

Editör
Bu yaptıgın işmi şimdi Turko usta. Akşam yururken kendi ayak sesinden korkan birisi için keşke hiç okumasaydım diyorum. Hele birde bugun arazide gezmişliğim tuz biber ekti :disturbed:

Şirvan

Operatör
Turko ustanın yazdığı konu ile ne alakaydı anlamadım zaten 287 besmele çekin varsada kaçarlar bu cinconlardan hic korkmadim yavur olanlardan

Şirvan

Operatör
bir kaç kez gelmiştim çoook eskiden birim sıcağını burada ordan aşağı kalmıyor usta 43 du bu gun didim .. ben korktum yav keserim biçerim diğince Turko uyku gitti :322:
Bunlarin ifritleri ve cerrah olanlarindan korkacan ustam direk böbreğe çalısıyorlar

Turko

Uzman
Bu yaptıgın işmi şimdi Turko usta. Akşam yururken kendi ayak sesinden korkan birisi için keşke hiç okumasaydım diyorum. Hele birde bugun arazide gezmişliğim tuz biber ekti :disturbed:
Suç benim değil biri tılsım bozarım yazarım kitabı var paylaşırım dedi ben uyarayım dedim :)

saftilki

Moderatör
Moderatör
Kanlı canlı kelli felli yaşadığın ülkenin dört köşesine hakim kültüre zamana hakim bilgiye hakim karşına dikilip seni ordan uzaklaştırmak için kırk laf edip binbir cambazlığı yapıyorlar tılsım dediğin iş yılan dan ibaret değil , En kötü tarafı tılsım halkası na bir kere girdiğinde kendi hane ne varana kadar dokunmuyor lar haneye girip olağan işlerine bakarken başlıyorlar traş olurken duş alırken tuvalete girdiğinde çayını içerken en sevdikleri de yatakta iken uğraşmak .. En çok kullandık ları kelime "biz" asla tek gelmezler tek olmazlar , İnsan kılığında görünürler tatlı tatlı konuşurlar kendi bölgesinden uzaklaştırmak için herşeyi yaparlar , peşini bırakmaz iman etmezler inanmazlar dua ile kurtulamazsın bu işin aini ritüel i yok .. tılsım Başka büyü Başka musallat Başka mevzu birbirine karıştırmayın anlamını bilmediğiniz dua ları okumayın kaynağı belli olmayan yazılar ile uğraşmayın. Çorum dan gelme kara kaplı kitaba ve içinde yazanlara göz atma fırsatım oldu tılsımlar dan bir örnek vereyim sağ avuç içi çizilmiş parmaklar dahil tek tek her boğum a ve avuç içine yazilacaklar ve okunacak sözler yazılıydı işlem sonunda sağ avuç içini gösterdiğin her kim olursa bayanı etkin altına alıp istediğini yaptirabiliyorsun , neler neler var benden size kardeş tavsiyesi uğraşmayın bu işlerle bir gece gelirler kollarinizi bacaklarinizi keserler :)
@tuko sende baya bilgilisin bu yav...aklar'dan paçamı nasıl kurtarırım sence?
burada hikayemi anlattım 2. sayfada
Cinconları gören varmi | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü