Gül Çubuğuyla define arama bağlı define çözme

S:W:A:T

Editör
SELAMUN ALEYKUM ARKADAŞLAR SÖZ VERDİĞİM GİBİ GÜL DALINDAN YAPTIĞIM DEFİNE BULMA ÇUBUĞUMUZUN GÖSTERME AMAÇLI DENEMESİNİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK Define bulma - YouTube
Paylaşımınız için teşekkür ederiz ... Peki bu çubuğu bu hale getirmek için herhangi bir ayet vs yazıldımı ? Benim de daha önce kuyucu bir arkadaştan duyduğum şey şuydu . Her gül dalı olmadığını söyledi piç gülü diye ormanda belli dönemlerde olan bir gülmüş doğrumu ? İnternet üzerinden araştırdığım zamanda bir dönem bunun belli duaları vs varmış ... Nasıl bir yöntem kullandığınız anlatırsanız seviniriz.

fanatik61

Aktif Üye

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör

S:W:A:T

Editör
@S:W:A:T kardeşim buyur sana Menderes ustamızın konusunun linkini paylaşıyorum. Konuları okursan bu konuda biraz fikir sahibi olursun. Bizzat tanıdığım biri bazı teknikleri kullandığına şahit oldum. Bu arada @Abdullahhoca ustam aşağıdaki konu sizce doğrumudur ?

İlim Yoluyla Define Arama | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
Ağaç Dalından Çubuk Yapımında Hangi Dualar Okunmalı ? | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Bende inanmıyordum böyle şeylere ... Fakat çok yakın bir abimde var altınla yazılmış üzerine ayetler arazide test ettim şok oldum ... Yakın zamanda video çekme imkanım olursa sizlerle paylaşırım ... timur964 Vallahi arazide çok fena hocam :)

Abdullahhoca

Yeni Üye
Kardeşim öyle şeylere bulaşma hem günaha gidersin hem de cin musallatina uğrarsin ondan sonra bulduğun define de işine yaramas bulamassin öyle satende

Abdullahhoca

Yeni Üye
Evet belirli ayetler var yazıyorum ve okuyarak çalışıo cubuklarda okumassan çalışmıyor yani

timur964

konularim
Bende inanmıyordum böyle şeylere ... Fakat çok yakın bir abimde var altınla yazılmış üzerine ayetler arazide test ettim şok oldum ... Yakın zamanda video çekme imkanım olursa sizlerle paylaşırım ... @timur964 Vallahi arazide çok fena hocam :)
e artık bu kadar övgüden sonra video çekmen şart oldu. işallah faydasını göruruz hep beraber. beklemedeyiz

Turko

Uzman
Kanlı canlı kelli felli yaşadığın ülkenin dört köşesine hakim kültüre zamana hakim bilgiye hakim karşına dikilip seni ordan uzaklaştırmak için kırk laf edip binbir cambazlığı yapıyorlar tılsım dediğin iş yılan dan ibaret değil , En kötü tarafı tılsım halkası na bir kere girdiğinde kendi hane ne varana kadar dokunmuyor lar haneye girip olağan işlerine bakarken başlıyorlar traş olurken duş alırken tuvalete girdiğinde çayını içerken en sevdikleri de yatakta iken uğraşmak .. En çok kullandık ları kelime "biz" asla tek gelmezler tek olmazlar , İnsan kılığında görünürler tatlı tatlı konuşurlar kendi bölgesinden uzaklaştırmak için herşeyi yaparlar , peşini bırakmaz iman etmezler inanmazlar dua ile kurtulamazsın bu işin aini ritüel i yok .. tılsım Başka büyü Başka musallat Başka mevzu birbirine karıştırmayın anlamını bilmediğiniz dua ları okumayın kaynağı belli olmayan yazılar ile uğraşmayın. Çorum dan gelme kara kaplı kitaba ve içinde yazanlara göz atma fırsatım oldu tılsımlar dan bir örnek vereyim sağ avuç içi çizilmiş parmaklar dahil tek tek her boğum a ve avuç içine yazilacaklar ve okunacak sözler yazılıydı işlem sonunda sağ avuç içini gösterdiğin her kim olursa bayanı etkin altına alıp istediğini yaptirabiliyorsun , neler neler var benden size kardeş tavsiyesi uğraşmayın bu işlerle bir gece gelirler kollarinizi bacaklarinizi keserler :)