Güzel bir Sunak ve işaretler

sandalci14

Operatör
kanal yön vermiş 0 dan 10 mt ye kadar 10 adımda yeri bulur çubukçu

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
BayKuSs kardeşim
Bu konuyu daha önce görmemişim iyi olmuş hortlamış. Güzel bir mevki ne oldu akıbeti merak ettim doğrusu
Denize bakan taraf değilde fotoraf çektiğiniz yerin arka sırtlarıda kayalıkmıdır. Ve buradaki yönler nasıl yardımcı olurmusunuz
Ustam konuyu açalı baya oldu ama bi an dediğiniz gibi hortlamış 😊 işaretin bulunduğu kayanın alt tarafı göle Bakanı tarafı yani kayalık gibi ufaklı taşlık alan diğer tarafı ise düzlük tarla yer hala duruyor şuan fotoğraflar olmadığı için size tarif etsem bile sağlıklı bilgi olmaz 😊

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Şayet kayanın kendisi mezar yapımı için ugun ise olabilir. Yok değil ise gol e bakan yer tarafından bir ışık alındımı. oda yok ise o vakit o arkası tarla dediğiniz alanda bu kayadan çok uzak olmayan iş vardır. Belki zamanında nişanesi var idi zaman ile tarla için bozulmuş olabilir . Bir yığma gibi bir nişane taşı gibi yada başka şeyler.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Şayet kayanın kendisi mezar yapımı için ugun ise olabilir. Yok değil ise gol e bakan yer tarafından bir ışık alındımı. oda yok ise o vakit o arkası tarla dediğiniz alanda bu kayadan çok uzak olmayan iş vardır. Belki zamanında nişanesi var idi zaman ile tarla için bozulmuş olabilir . Bir yığma gibi bir nişane taşı gibi yada başka şeyler.
Ustam kaya büyük bir kayaydı oda olma ihtimali çok yüksek birde 25 30 mt ilerisinde tarla tarafında bir araya toplanmış yığma taşlar mevcut ama tarlanın sahibimi yaptı yoksa mezar orasımı bilemiyorum memlekette olduğu için yer yazları gidip bakabiliyorum anca