haç işareti.

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba üstadım selam nasılsın .
Senin mekanlar hep güzel oluyor ama bu sefer geç kalınmış gibi görüntüler var :)
Hele şu karlar bi erisin .[/QUOTE kazama ustam olsun kalan yetmezmi ki.yine birşeyler yakaladınnn.yaaa zaten ana yı bulamadım ustam.oranında fotosunu atacam.bak adamlar ne yapmışlar görürsün.hemde ne alaka dersin.ama kalanlarla yetinelim biz.koskoca odayı hiç elllememişler.demekki ...anla işte.b u yeter demişlerdir.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@kabakburgiba üstadım selam nasılsın .
Senin mekanlar hep güzel oluyor ama bu sefer geç kalınmış gibi görüntüler var :)
Hele şu karlar bi erisin .[/QUOTE @kazama ustam olsun kalan yetmezmi ki.yine birşeyler yakaladınnn.yaaa zaten ana yı bulamadım ustam.oranında fotosunu atacam.bak adamlar ne yapmışlar görürsün.hemde ne alaka dersin.ama kalanlarla yetinelim biz.koskoca odayı hiç elllememişler.demekki ...anla işte.b u yeter demişlerdir.
Farkındayım üstadım o güzel görselleri ekle hele sen :)

kabakburgiba

Operatör
kazama ustam teşekkür ederim.iyiyim rabbime şükür.sizlerde iyisinizdir inşallah.tüm gönül dostlarıma selam olsun.evet dediğin gibi yerlerim çok güzel.hele şimdi yeni 2 adet hakiki güneş resmi geldi.yanında kilise,koç başı,oda harika bi konu olacak. yılanlar içinde olan bi boş oda denk gelsede kameraya alıp burda canlı yayınlasak harika olur.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@kazama ustam teşekkür ederim.iyiyim rabbime şükür.sizlerde iyisinizdir inşallah.tüm gönül dostlarıma selam olsun.evet dediğin gibi yerlerim çok güzel.hele şimdi yeni 2 adet hakiki güneş resmi geldi.yanında kilise,koç başı,oda harika bi konu olacak. yılanlar içinde olan bi boş oda denk gelsede kameraya alıp burda canlı yayınlasak harika olur.
Rabbimize şükür sorun sıkıntı yok , soğuk buralar Çorum ayazı deyince oturup 3 kere düşünmek lazım kar kış buz işde :) .
Canlı yayın güzel fikir , İnşallah nasip olur gelir o günler .
Bu konudaki etrafta görünen ev kalıntıları en az 80- 100 yıllık bir mevzu olması lazım , çok önceleri defineciler burda iz bırakmışlar .

-ATLAS-

Member
söylediğim hedefyeri o yakada değil sen ters tarafamı baktın özel mesaj kutun dolu

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
kabakburgiba ustam aman canlı yayın falan deme kimseye böyle söz verme gözün sevem. Bu şekil söz verenler atıp tutanlar hep hikaye çıktılar Sözlerinin arkası gelmedi Arkandan adın kuru sıkıya çıkar bak söylim :D

deli firat

DOĞACI
Bu benim fikrim

Aga yaramazlık yapan önemli bir bayan mezarından bir geçiş olmalı ufak odaya eksik birşeyler var ama çözemedim tespitler alınmış zaten hakında hayırlısı inşallah selametle[/QUOTE @deli firat ustam.bayan mezarımı diye bende çok hani bi gül,bi kalp, gibi aramalarım oldu böyle net bi emare bulamadım.bi mezar var fakat erkek mi, bayan mı.odayla da hiç bir bağlantı,tünel,geçiş bulamadım.biraz sonra yayınlarım odanın yerini.fakat taşın alt tarafında ki taşta bi işaretler varmış deforme olmuş gibi geldi bana,kalp burda aradım net birşey yok.yada ben göremedim.@sedegör ustadan da ses seda yok @GERMO kardeşimde zaten yattı kış uykusuna.diğer ustalarımda ona uydular.uyuyun bakalım uyuyun.
Aga zikzakların altında kocaman bir kalp var belibelirsiz birde haç işrt var ana işaretin altındada tünelden odaya geçiş resmen işlenmiş. Ekli dosyayı görüntüle 228515XcccEkli dosyayı görüntüle 228516 buarada kalp şimşek(zikzak)ve haç tehlikeyi yazmama gerek yok

Son düzenleme: