Hamile Kadın ve iki çocuk

Storm

Editör
Bırakalım bu kardeşimiz hayal görmeyi devam etsin.
Ekibin sağlam ise Ankara’yı bolu Eskişehir Sakarya hattında hepsi ustam. Gez dolaş araştır hepsini bulursun. Bende o kadar donanım vesaire yok. Ama çoğu yerde bulundu devlet restore adı altında çoğunu aldı ve kaçak kazılarda da aynı şekilde çoğu şahısa çıktı. Birçok ölümde oldu kazı esnasında. Sıradan bi hazine değil o yüzden normali yetiyor şahsen bana.

Mushap

Editör
Değerli abiler im ve kardeşlerim haklı olarak yaptığınız yorumlara katılmak la beraber sizlerin yerinde olsam acaba Nasıl düşünürdüm diye kendime sormadan da edemedim.konudan kendime çıkardığım ders bulursamkader abimizin cubuk egitimindeki ki şartlanma konusunun sadece cubukta olmadığı imiş .

Storm

Editör
Değerli abiler im ve kardeşlerim haklı olarak yaptığınız yorumlara katılmak la beraber sizlerin yerinde olsam acaba Nasıl düşünürdüm diye kendime sormadan da edemedim.konudan kendime çıkardığım ders bulursamkader abimizin cubuk egitimindeki ki şartlanma konusunun sadece cubukta olmadığı imiş .
aynen öyle ustam. Sana şöyle söyleyeyim devlet restore Adı altlnda o kadar şey aldı ki sigaradan ciğerim yandı gözüm önünde her gün geçtiğim yer. Birçok yere uydu kuruldu kazı yapılmasın diye :D 3 metreden fazlaya kazma vurursan direk tepende aynasızlar. Oturdum sigara yi yaktım ah çekerek izledim. Bu da güzel duygu

Mushap

Editör
Storm degerli kardeşim bana usta olarak hitap etmişsiniz saolun.Ancak ben buradaki ustalarin yanında çırak bile sayılmam kendimi biliyorum ve gerçek ustaların paylasimlarindan birseyler ogrenmeye çalışıyorum.

Storm

Editör
@Storm degerli kardeşim bana usta olarak hitap etmişsiniz saolun.Ancak ben buradaki ustalarin yanında çırak bile sayılmam kendimi biliyorum ve gerçek ustaların paylasimlarindan birseyler ogrenmeye çalışıyorum.[/QUOTE

bende sen gibiyim bende öğrenmeye çalışıyorum ama işin özü hayalperestlikten geciyor. Sonrasında iyi bi gözlem biraz teknik bilgi. Ben mesela çubuk konusunda sınıfta kaldım. Çubuk bende çok iyi çalışıyor ama ben geliştiremiyorjm kendimi pes ettim mi hayır. Bulursamkader uatamın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda halen çalışmaktayım. Lafın kısası ben de sen kadar acemiyim ustam

Mushap

Editör
Storm :) evde başladım cubuk tutmaya çalışıyo çok şükür çocuklarada eğlence çıktı.tabi çubukları ellemek yok.garip olan şey hep ilk verdiği yön wc oluyor.

Son düzenleme: