hayırlı cumalar sohbet

İhtiyar

Bilgili Üye
Selamünaleyküm
Selam ve Dua ile
Hayırlı Cumalar

akyol

Bilgili Üye
Hayaırlı cumalar İnşallah cumaya gitmeyen arkadaşlarımızda gider cuma namazından sonra insanın içine gelen o huzuru onlarda hisseder ve yaşarlar

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayirli cumalar.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cumanız mübarek olsun....
Ben bu aralar gergin miyim nedir... camide az kalsın... azzzzz kalsın 1 iyle kavga edecektim... . Allah'tan adamı ileriye doğru aldılar da dayak yemekten kurtuldu adam ... ula koca camiyi karistiracagidik .... tobe tube ... gitti cumanın ilk sünnetle farz arasındaki sevap ..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Cumamız Mübarek olsun inşaAllah.Hayr kapılarının açılmasına vesile olsun inşaAllah.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Simdi ben dukkana dogru yuruyeyim yuruyus iyi geliyor.... .. stres attiriyur yurus ...

R00T

Profesyonel
Co Admin
Yani uçmuş usta .sıkıntıya karşı şunu 3 defa demek çok iyidir.Subhânallâhi velhamdülillâhi ve lâ ilâhe illallâhu vallâhu ekber ..

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Cumanız mübarek olsun....
Ben bu aralar gergin miyim nedir... camide az kalsın... azzzzz kalsın 1 iyle kavga edecektim... . Allah'tan adamı ileriye doğru aldılar da dayak yemekten kurtuldu adam ... ula koca camiyi karistiracagidik .... tobe tube ... gitti cumanın ilk sünnetle farz arasındaki sevap ..
Pes ustam kavgaları camiye kadar taşıdınız yani. :) İki kardeş yan yana durup namaz kılsaydınız keşke ve cuma sonrası da birbirinize sarılıp helallik alsaydınız keşke. Allah kaza beladan korusun insaEllah.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Pes ustam kavgaları camiye kadar taşıdınız yani. :) İki kardeş yan yana durup namaz kılsaydınız keşke ve cuma sonrası da birbirinize sarılıp helallik alsaydınız keşke. Allah kaza beladan korusun insaEllah.
Ustam valla nediyeyim zaten bu gelen kişi ilk sünneti kıldık.. müezzin 2 çi ezanı okuyordu hoca minbere çıkıyordu. Bu geldi yanimdaki genç çocuğa çekil kenara dedi yerini aldı namaza durdu... hadi hayırlısı dedim icimden.... bende bizim çocuğu ve torunu yanıma aldım cumaya gitmiştim.. yanımda çocuk olduğu için safin en soluna köşe geçmiştim... en soldada 15 yaşlarında gençten başka 1 çocuk var di... en solda o çocuk yanında benim çocuk onun yanında benim torun 4.5 yaşında yanında da ben ... neyse namaza kalktık adam kalkmış beni soladogru iteliyo safi sıklaştir diye soluma baktım uladedim icimden zaten yanimda 4 tane çocuk var hep iteklesem 5 cm alan açılmaz bizim torun zaten benim çocukla benim ayaklarımın yanında öteye gitme şansım yok ... siklastirsam bile dediğim gibi 5 cm gitmez sağ tarafa doğru siklastirin deyip o tarafı itelese belki anlarım ... beni soltarafa doğru sıklaştir deyip iteleyunce benim sigorta gevşedi.. atmadı.. ataydı sigorta bilmiyom ... bende sağ kolumla git öteye iteleme dedim ittim adamı... adamda niye iteliyon beni demez mi ...... başladı lak lak konuşmaya .. bende cumada kesunlikle konuşmam... .. simdi adamin beni kinusturdugunamu kızayım beni itelediginemi kizayiiiim bilemedim .... ama dedim ya sabur sabrettim 1 şey demedim 1 şeyde yapmadım.. ama hala konuşuyor ne itiyon vs vs ... sonra allahtan on saftakiler adamı tuttular alıp 3 saf öntarafa aldılar da kurtuldu ... orada kalıp lak lak etmeye devam etseydi ne olurdu bilmem..... durduk yere iş acacagidik başımıza...

Son düzenleme: