• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Hazine bekçisi görsel korkmayin...

MYSTRO

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
fotoğrafta (kendi fikrimdir) hiç bir cin bekçi vesaire yok. o karamaşanın içinde işaretlenenden daha fazla bişeylere benzetebileceğimiz kutucuklar işaretleyebilirim. herkes gibi. kendi resmim deyince usta net bi foto beklemiştim. şimdiye kadar hiçkimse net bir foto yayınlayamamıştır. tabiki varlar ama fotojenik olacaklarını sanmıyorum.

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Çok tuhaf bi konu olmuş....

malibu_18

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu feyk resimlere inananların olması orada olduğu iddia edilen varlıklardan daha ürkütücü :apthy:

codex

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hazine bekcilerinden ziyade kenelerden korkun. Kene mevsimi acilmis. Bugun bir tanesi yapismis bana. Allahtan ot kenesi cikti. Dikkatli olun arkadaslar.

30061977

Engellendi
görünce siz ne yaptınız.
hiç bir varlık insana fiziki zarar veremez.
yasaklanmıştır bu

Lee

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
korkunun ecele faydası 0 . Salıverin küçük enişteyi

Yıldırım01

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi sağlamasına geçelim;

Yüce kitabımız Kur'an ışığında cinlerin maddeye temasını birçok konuda dile getirmistim. Onları görmek için aradaki boyut kapısının bir vesile ile açılması gerektiğini de belirtmiştim. Peki güzel kardeşim ; Allahın yarattığı 324 megapixel gözünün görmediğini 8megapixel kul yapısı cep telefonunun kamerasımı yakalıyor? Sen bu bekçi denen zatı muhteremi gözünle göremedinde makinenlemi gördün? Cinler ancak maddesel boyuta geçtiklerinde atıyorum bir kkurbağa bir yılan bir insan yada bir kedi formundayken fotograflanabilir onuda zaten sende görmüş olacağın için ne onun bir cin olduğunu
İspatlayabilirsin (deli derler sana) nede cin oolduğunu bile bile Gülümse resmini çekiyorum diyebilirsin. Umarım açıklayıcı olmuştur.

bilgi amaçlı yazıyorum kimin neye inandığı umurumda değil isteyen inansın istemeyen inanmasın şu megapiksel olayına takıldım
piksel olarak isimlendirdiğimiz renk kırılmalarıdır yani renkli ışık yansıtan noktacıklardır, mega dedigimiz çok büyük yoğunluk anlamında kullanılmıştır görüldüğü şekilde megapikselin hız (Hz) perde hızıyla yada boyut kavramıyla hiç bir alakası yoktur sadece birim alana ait pigmentasyon sayısını verir:72:kristof
Hocam gündüz yapacağımız kazılarda da musallat olurlar mi..

• Haha
Tepkiler: Lee

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Gecenin psikolojik etkisi cinconlarin dayak atmasindan daha ağirdir.
Gunduz,
Gokyuzunu de goruyorsaniz
Karanlik yerde degilseniz
Abdestiniz de varsa
Korkmayin.
Gelen olursa da basin tokati.
Yaliniz sol elinizle vurun.
Sag elle vurmak zordur.
Kacarlar, denk getiremezsiniz.
İsrarci olurlarsa mola verin,
Zorlamayin.
İsi bileni getirin, onlarla konussun.

tekduman

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar sa internette araştırma yaparken bir yazıya denk geldim doğru olup olmadığı bilgisini benimle paylaşırmısınız yazı için tıkla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
arkadaşlar sa internette araştırma yaparken bir yazıya denk geldim doğru olup olmadığı bilgisini benimle paylaşırmısınız yazı için tıkla
boş isler traş mevzular.zaman kaybetme.
200 senedir dunyanin malini kaldiran.arkeolara sponsor firmalara ilismeyip gariban definecilere ilisiyosa bu varliklar oda onlarin terbiyesizligidir takma kafana

Üst Alt