her şekilde destek

CooL

Bilgili Üye
ustan görünürde burada çalışma olmamış gibi yalnız sadece burada tanış az bir kısmını kırmışlar.diğer şekilde çalışma görünmüyor.zaten çevresindeki paylaşımlara yapılan yorumlarda çalışma olmamış gerçek yerin hala duruyor denildiğidir.müjdelik olayını tam çözememiş durumdayız.kendine güvenen cesareti ve bilgisi olan birisini bulursak müjdelik olayına bakmayı düşünüyorum.hatta bilgisi ve çalışmasına güvenen usta varsa çalışmayada davet ederim kendine güvenen varsa yazar değerlendirriim sorun yok

R

remuss

Misafir
abi sana vur dedik sende öldurdun ha... resimde gozukmemeni oneririm ki bu senin menfaatine olur... siteyle alakali degil senin cevrenle alakali... Tosba is yaparmi yi cok takip ettim baya bi ilgimi cekmisti gundemden dusunce unutuldu gitti onca konunun arasinda... Hakkat abi tosba is yaptimi?
adam doğacı ormanda foto çektirmis ne var bunda kardeşimmm :)
ben birşey göremiyorum :)
helall @coll :)

kabakburgiba

Operatör
cool kardeş,dere sol tarafındamı.kafa tarafında 13 m de ne var.tam sırtının fotosu varmı.etrafında hiç çalışma varmı.cevap verirsen özeline bi şey yazacam.okursun.yumurta severmisin.?????

CooL

Bilgili Üye
Valla ustam 13 m tam olarak ne var şuanda tam bilmiyorum.etrafında şuanda bir çalışma görünmüyor.dete olayına gelince dere günümüzde yok yada kurudu günümüze gelmedi.sırtının görüntüsüne gelince bu tosbağa iş yaparmı konu başlığında olduğu bölgenin resinleri ve ayrıca üstünün videosu mevcuttur üstad saygılar

sepetkaya

Editör
BU TOSBA IS YAPARMI.... Konu basligindan guncele alirsak cool abi ve bizler silbastan yapmamis oluruz.. gerekli yorun bilgi ve gorseller zaten o konu basliginda mevcuttu diye hatirliyorum..

CooL

Bilgili Üye
Bu konu başlığını açma amacım zaten farklıydı üstadım konuya örnek vermek amaçlı kendiminde olduğu resmi atmıştım bu konuya yorumlar o tarafa döndü şuanda yeni resim ve hava şartlarından dolayı bir çalışma olmadığı için yeni resim yada çalışma resimleri atılmadı.saygılar

CooL

Bilgili Üye
Evet sepetkaya ustam konuda bütün yorumlar mevcuttur ve yeni başlık yada yoruma gerek yoktur doğrusun bu konuda.konuya vakıf olupta yorumları bilen yada yeni okuyan bunun akabinde bilgi tecrube ve yorum katmak istiyeninde bilgisi tecrubesinden de yararlanmak isterim elbette yeni fikir ve farklı yeni yorumlar katabilecek olanıda yorum yapmaya elbetteki beklerim yada deminki ustamın dediği gibi küçük ayrıntı varsa özeldende yazabilirler.Saygılar

CooL

Bilgili Üye
Bütün ustalara ilgi ve alakalarından dolayı tşk ederim saygılar