Horasan

jeolog

Co Admin
Co Admin
Üstat lar,
Bu yapıyı hiltiyle kıramıyoruzda, delemiyoruzda, balyoz çivide iş yapmıyo, varmıdır bi çözümü tecrübeli üstatlar
Horasan degil, bildigimiz siradan kaya.
Bilgi: Hilti islemez cunku buyuk blok kayalarin da bir kirma teknigi vardir. Kayanin yan yuzunden kapak alir gibi yapilmalidir. Siz dagin tepesinden dagi hiltiyle ayirmaya calisiyorsunuz.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Minerale gitmeyen çubuk
Benim çubuk minerali görmüyor.
Minerali görmeyen cubuk varsa dünyadaki her insan 365 gün susuz yasayabilir.
Minerali görmeyen metali de görmez.
Metali gören, minerali de görür.

Ben cubuk yaptim benim cubuklarim minerali görmez diyecek kişi ya çok saf ve bilgisizdir ya da kullanılıyordur.

Bunu iddia eden kişi zaten her noktaladigi yerde defalarca X metalini her defasında bulmuş olması gerekir.

Yok halâ benim cubuklar minerali görmez diye ısrar ederseniz reklâm yaptığınıza emin olacağım.
Rast gelsin..

Meraklıyımm

Aktif Üye
Minerale gitmeyen çubuk

Minerali görmeyen cubuk varsa dünyadaki her insan 365 gün susuz yasayabilir.
Minerali görmeyen metali de görmez.
Metali gören, minerali de görür.

Ben cubuk yaptim benim cubuklarim minerali görmez diyecek kişi ya çok saf ve bilgisizdir ya da kullanılıyordur.

Bunu iddia eden kişi zaten her noktaladigi yerde defalarca X metalini her defasında bulmuş olması gerekir.

Yok halâ benim cubuklar minerali görmez diye ısrar ederseniz reklâm yaptığınıza emin olacağım.
Rast gelsin..
Ben çubuk üreticisi degilim, kullanıcısıyım, bilginize

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bence kuyu yada kökeninde mekanın su olan bir alan zamanla bu hale kelmiş toprak su ve bu gösterdiğiniz kayanın içindeki taşlar öyle diyor . yaa suyu buldunuz yada bu farklı taşlar sizi yanıltdı benim fikrim bu yönde .

ares_0003

Member
Ben fakir dahil bir sürü üstad çubuk için arge yapmaya devam ediyor. Sizin için olay şu. Minerale gitmeyen çubuk demişsiniz bana tuhaf geldi. Gitmeyen çubuk yoktur Minerale. En çokta onu sever hınzır çubuk. Bol şans. Sizin hoca tıpkı bizim deli hasan gibi. Bizim burada bir hasan amca vardı kendi kayaya yaptığı işareti başkası bulup ona sorunca hemen buranın bekçisi var bulaşma derdi. Emeğine yazık olmasın bol şans

Mansur

Member
Üstat, hoca dedigim, bir malzemeyi bekleyen bekciler oldugunu bilen biri, ve gül dalından okunmuş çubukları var, benim çubuklarla belirledigim yeri söylemedim ona, kendisi aynı noktayı belirledi.
Ve bekcileri oldugunu söyledi ve işlem yapıp etrafını çevirdi, rahat çalışalım diye, malzeme olarak ne oldugunu bilemem dedi, ama degerli bişeyler var bekcileri olduguna göre dedi.
Merak edenler için söylüyorum, para karşılıgı yapmıyor, hatir gönül için geldi.
Saygılar
kuvvetli bir minerale yakalanmışsınız, kim ne derse
desin işlem yapacaksınız ama sonuç nafile. ve teselli olmak için o bekcilerin izin vermediğine inanacaksınız. Tecrübe ile konuşuyorum, şimdiden geçmiş olsun. :)

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Boşluk var mıdır çalışma alanında tespit ettiğiniz. Yoksa direk malzemeyemi çubuk tuttunuz.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Cihaz desteği almadan bir şey yapmayın, hocayıda fazla kafanıza takmayın.