Kaan ustam ve diger degerli ustalarim bir yardim

reakt

Yeni Üye
DEGERLİ USTALARIM VE DEGERLİ ARKDAŞLARIM YENİDEN YENİDE KONU ACMAKDAN BIKTIM ACMAK İSTEMYORUM YILMAKDA İSTEMYORUM LÜTFEN YARDMCI OLUNUZ.

iyice kafam dolu kac gündür konulara bakmakdan kafam şişdi eyw emeksiz olmuyor ama benim anlamadigm tek şey var ustalrm
ben daha once dedektor kullanmadm ve bu işe yeni başlamk istiyorum ve tektekçilk yapmak istiyorum bana tek tek icin en kullanslı ozellkli demiyorm ayrımı ve derinligi stabil kullanpda ben pişman deglm diye abilar ustalar arkdaslar yardm edernsz seviniriM

AKLIMDAKİ MAKİNALAR
1.XP DEUS
2.MİNİLAB GOLD 1000
3.MİNİLAB TERRA 750
4.GMAXX 2
5.XP ADVENTİS
6.MİNİLAB EQUINOX 800

KUCUK FİYAT MAKİNALAR
1.GMAXX 2
2.XP ADVENTİS
3.GARETT 400İ VEYA SERİLERİ bu 3.lüde kafam da daha once olanlar olmaz ise 2. el de alabilirim

USTALARIM LÜTFEN BU 3 MARKA ARASINDA BİR MODEL DE BELİRTEBİLRİSENİZ SEVİNİRİM BAŞKA MODEL MARKA YAZMAYINIZ YA XP YA DA MİNİLAP VEYA GARETT OLSUN

HANGİSİ benm icin daha stabil olur ve benim bütcem 4500 tl yi zorlarım bazı sitelerde xp deus 4000 4500 gibi fiiyatlara satılıyor orjinalmıdır acaba sıfır diyorlar ama ? mesala sahibinden(ticariye giriyorsa kaldırınız )

Son düzenleme:

reakt

Yeni Üye
ustlarım yardmcı olunda dahada ugraşmak istemyorum tez zamnda arazide ugrasyım iyi günler cümleten

USTALARIM LÜTFEN BU 3 MARKA ARASINDA BİR MODEL DE BELİRTEBİLRİSENİZ SEVİNİRİM BAŞKA MODEL MARKA YAZMAYINIZ YA XP YA DA MİNİLAP VEYA GARETT OLSUN

Son düzenleme:

reakt

Yeni Üye
USTAM EYW espırıyı anldm ama tecrubelı ustarn tecrübeli bilgileri gerekiyorki ben bu işi hobi amacli yapmayi planladım bana stabil hani boş kazdrmayan makina lazm gidipde 1,5 2,3 metre kazicak olsam giderm bi isaret bulur ugrasirm dedektorle degl el emegiyle bana sadece kullanpda bu şudur diyebilicek yorumlar atarsan ve ustalrım atarlarsa sevinirm...

reakt

Yeni Üye
ve işde bu stabil şu bu isi yapar cm fln diyebilirler ben buna odaklandm yoksa o makina bu şu makina bu bunlara taklmyorum belliki tek makina mode minilab 5000 7000 arasnda gelip gidiyor herkz onuda gectm cubuk olayina donmsler kmse para kaptrmyor artk akllnams cogu kisiler benm istedegm stabil calisan max 30 cm 35 üstü demiyorm diyemyorum aralıgında bir makina onerisi cogu usta cok makina gormus bir ustamda okadr makina gormuski whites kullanyorum gerisi boş demiş bilmem anlatabildmmi veya yanls birsymi yazdm da espiriye geldn bende bunu anlamadm :)

reakt

Yeni Üye
insalh ustalardan yılların tecrübeleri ve güzel birikimli bir cevap ve sonuç elde edebilirim yanlış bir makina alp ugraşmak istemyorum

akyol

Bilgili Üye
reakt dostum burası makina reklamı yapılacak yer değil bu kadar makinadan bahseden bir insan nasıl olurda makinalar hakkında bili olmaz değerli ustalarım lütfen yanlış anlamayın her zaman savunduğum bir şeyi tekrar savunuyorum makina işini bırakın kendinizi çubuğa yöneltin ayrıca reakt dostum tek tekle birşey olmaz kendini arazide test bence

reakt

Yeni Üye
'ustam cogu ustada mkıne var blgılarıde az cok vr banda oneri verrlerse sevncem tecrübelerinizi bklyorum

kaan5557

Engellendi
Reakt arkadaşim merhaba...define sitelerine pek takılmıyorum ama ara arada göz geçiriyorum...kayıtsız kalamadık...
Minelap gpx serileri hariç vlf standındaki dedektorlerin çok bir artısı yok...minelap gold 1000 için diyecegim bit para veya doğadaki ham altin bulmak için tasarlanmıştır..derinlikleri pek azdır altına çok hassastır..hakeza terra x 705 içinde diyebilecegim iyi bir plaj dedektörü olur...derinlikleri tatmin edici degildir..muadilleri garrett 250 350 arasinda bir yerdedir...
Xp deus kablosus başlik ve bir iki aksesuar dijital haricinde bir fazlaliğı yoktur...dedektorun hedefe verdigi numaradan altin gumus demir bakir ayrimi yapmak ve buna inanmak hakikaten garabettir...çok kişi bunu yapar...anlatiyoruz ama nafile...deus derinligi gmaxx2 kadar degildir...recovery speed değerleri iyidir..gmaxx2 nin de iyidir..bu konuda deus bir tık önde olabilir..ama tek başina bu dedektörü almak için gecerli olamaz...gmaxx2 derindir..ve tum cihazlar gmaxx2 yaklastığı muddetce kalitelidir...vlf icin harika derinlik..recovery speed iyi..manüel ses ile ayrim harika...ben gmaxx2 alırdim...diger ark..yorumlarinada kulak ver..aklina yatanda karar ver.
.kolay gelsin...Allaha emanet ol..

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeşim garrett at pro ve gmaxx2 bu iki cihaz sana yardımcı olacaktır.

leon

Aktif Üye
Arkadaşlar, bende nokta impactte karar kıldım. Hakkımızda hayırlısı olsun.