Kaplumbamı devemi

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Kaplumbağa benzetmek istersen ona benzetirsin deveye benzetmek istersen onada benzetirsin ben şayet benzettim ama benim düşüncem alakası yok ama oraya sonradan konulduğu ve bir yeri veya o noktayı işaret eder gibi rastgele.

saftilki

Moderatör
Moderatör
Kaplumbağa benzetmek istersen ona benzetirsin deveye benzetmek istersen onada benzetirsin ben şayet benzettim ama benim düşüncem alakası yok ama oraya sonradan konulduğu ve bir yeri veya o noktayı işaret eder gibi rastgele.
[
Baktığı yerin mazisi çok büyük öyle böyle değil yani girişini kimse bulamıyor Benim çocukluğumdan beri uğraşanlar var

• Beğen
Tepkiler: nik

N@rkoz

Member
Bir yerde bir işaret gördüyseniz yada gördüğünüzü sanıyorsanız , bu nedir diye sorun 10 kişiden 10’uda aynı şey diyorsa tamamdır ama siz bile ikilemde kalmışınız siz bile emin değilsiniz.
Bu işin mantığı şu, işaret bir yerde varsa ve gerçekten yapılmışsa herkes baktığında aynı şeyi görür. İşaret nettir

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Kanımca kaplumbağa, kafası yukarıda ilerleyecek demek ki, ama nereye? Kara kaplumbağası yumurtayı nereye bırakırın cevabıdır bunun çözümü mübarek. Karşısında korunaklı bir kaya oluşumu arayın. Mümkünse resim çekin görelim.

defi

Bilgili Üye
tuhaf. fotoşopmu sonradan oturtmamı.oraya yakışmamış

sepetkaya

Editör
@saftilki ağabey yapma etme be ustam. Karşıda neler var bize neden göstermiyorsun. Artı foto net değil. Yada benim tel bitik. Gayret edelim ustam rast gele.

saftilki

Moderatör
Moderatör
Kanımca kaplumbağa, kafası yukarıda ilerleyecek demek ki, ama nereye? Kara kaplumbağası yumurtayı nereye bırakırın cevabıdır bunun çözümü mübarek. Karşısında korunaklı bir kaya oluşumu arayın. Mümkünse resim çekin görelim.
karşısındaki kayayı hiç sorma benim çocukluğumdan beridir sayısız kişiler uğraştı girişini kimse bulamadı pes ettiler,

saftilki

Moderatör
Moderatör
tuhaf. fotoşopmu sonradan oturtmamı.oraya yakışmamış
fotoshop falan değil batıdan doğuya doğru bakınca çıplak gözlede kabak öyle görünüyo fotorafda da, açıklamam son yorumumda olacaktır, zaten laptop falan olsaydı yanımda sizlerle adam akıllı tartışırdık ilgili yeri tefn la olmuyo