Kare seklinde oluk

Sallamasyon1

Yeni Üye
Arkadaslar kare seklinde birbirine gecmis uzunlugu 50 cm olan kanallar bar ve kayanin alt tarafinda is kaya icine giden 50 cm uzunlugunda delik var.burada biseyler bar indir? Acaba boilen arkadaslar yorumlarsaniz sevinirim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hosgeldin bir ihtimal mezar. diyer ihtimal kayada bosluk aramislardir . En ilginci zamaninda defineciler isini bitirmistir yerin. Resim varsa net cevaplar gelicektir .

deli firat

DOĞACI
Kardeş resim varsa yükle bakalım bu şekilde seni yanlış yönlendirmek olur özelikle kayanın tamamını göreçek şekilde foto o kayanın içine doğru giden deligi yakın çekim yap yükle selametle

The King1

Member
Anlattigin kadari ile tas kesim yeri olabilir. Resim Olsaydi daha net konusurduk. bolgenin mezarlik alanini arayin. Kolay gele.

Sallamasyon1

Yeni Üye
Cekip gondermeye calisayim yarin daha iyi anlasilir tesekkurler.

Sallamasyon1

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar fotograf yukleyemedim. Telefondan beceremedim acikcasi. Kayanin yetunde 4 tane oluk var ortadaki uzun digerleri kisa yan tarafinda bi delik var yarim metro genisliginde ve kayanin icine dogru gidiyor.kayanin etrafi toprak arada dere var karsisi ise tepe.anlayan arkadaslardan yorumlar bekliyorum.simdiden tesekkurler.

The King1

Member
Merhaba arkadaslar fotograf yukleyemedim. Telefondan beceremedim acikcasi. Kayanin yetunde 4 tane oluk var ortadaki uzun digerleri kisa yan tarafinda bi delik var yarim metro genisliginde ve kayanin icine dogru gidiyor.kayanin etrafi toprak arada dere var karsisi ise tepe.anlayan arkadaslardan yorumlar bekliyorum.simdiden tesekkurler.
Tas kesim ocagidir. Etrafta mezarlik alan tespitinde bulunun. Kolay gelsin