kartal kaya ve kurt kaya

Storm

Editör
Ustam yanlış anlamada sadece iz emarelere bakıp hareket etme. Öncelikle bütün istenilen şeyleri sağlıyor mu onu kontrol et. Coğrafi şartları tepe dağ baktıgındaki işaretler vs vs. Sadece işaretlere bakarak hareket edersen zaten Türkiye’nin her yerinde yığınla var. 3 yönlü bak buraya burdan önceki ve Burdan sonraki bölgelerinde konum olarak şartlarını yerine getiriyor mu vs vs vs

Esteban74

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 211203

kulaklı olarak bu ikisini buldum başkadayok göremedim ben:4:baksın ustalar
Timur hocam , yuvarlağa aldığınız yerde birşey var ama ben ne olduğunu anlayamadım. Gözlerinize maşallah diyelim inşallah...
Kurt'un kulaklarından biri soldaki mavi kırmızı içindeki üçgen , ama sağdakini ben göremedim eksik gibi...
Saygılarımla...

Storm

Editör
Ustam ben size. Anlatılanlarla örtüşen birebir fotoğrafları atayım siz kendiniz yorumlarsınız. Bende de mevcut

Esteban74

Editör
Sen burayı daha önce paylaşmıştın galiba dimi
Doğrudur Nihat Ustam. Birde eşkiya tarafından bakmak istiyorum.

Yorum yapan arkadaşlarım , ben buranın ve bu bölgenin eşkiya bölgesi olduğuna eminim. Bütün koşullar uygun.

Saygılarımla...

Nihat k

Aktif Üye
Doğrudur Nihat Ustam. Birde eşkiya tarafından bakmak istiyorum.

Yorum yapan arkadaşlarım , ben buranın ve bu bölgenin eşkiya bölgesi olduğuna eminim. Bütün koşullar uygun.

Saygılarımla...
Guzel resimler lazım o zaman eşkıya ışiyse anlaşilir

Esteban74

Editör
Guzel resimler lazım o zaman eşkıya ışiyse anlaşilir
Nihat Ustam , benim burayı tekrar eşkiya belgeleri içinde değerlendirmek istememin sebebi dolaylı olarak sizsiniz. Siz konunuzda ÖMER HATTAB Ustanın bir paylaşımını yapmışsınız , kartal kaya ile ilgili; ama daha sonra silinmiş galiba tekrar göremedim.
Eksik olan birkaç parça vardı. Bu parçaları Ömer Ustanın paylaşımlarından okudum ve tamamladım. Şu anda tek eksik olan kartalın karşısındaki sivri kayalıkta olması gereken fırın gibi mağara; onunda kapalı olabileceğini düşünüyorum.
Nerenin fotosunu istiyorsunuz hocam...

Bütün Ustalarıma şunu belirtmek isterim. Ben 3 yıldır bu bölgeyle uğraşıyorum. Ve doğma büyüme buralıyım. Bu bölgenin her noktasında avcılık yaptım. Doğada bir farklılık varsa ,bu farklılık gözümden kaçmaz.
Siz eşkiya olsanız ;aleni işaretler yapıp malınızı saklarmısınız....
Saygı ve Sevgilerimle

Nihat k

Aktif Üye
Kartal kaya da alnı yarık kaya olmalı yakının da halka olmalı
Ve kabartma 3 metre yılan olmalı karşısında sivri üçgen fırına benzeyen kayanın altında magra olmalı bir de büyüce bir kabartma hac olmali bunlar olmazsa eşkıya olmaz daha hiç kimse tamamına ulaşamadı yani hala bir efsane .)

Son düzenleme:

Esteban74

Editör
Kartal kaya da alnı yarık kaya olmalı yakının da halka olmalı
Ve kabartma 3 metre yılan olmalı karşısında sivri üçgen fırına benzeyen kayanın altında magra olmalı bir de büyüce bir kabartma hac olmali bunlar olmazsa eşkıya olmaz daha hiç kimse tamamına ulaşamadı yani hala bir efsane .)
Peki Ustam bunlarıda tamamlayayım. Karşısında diye belirtilen üçgen sivri kaya uzak mesafede ve ovanın ortasında tek ve sivri tepe şeklinde kayalık, ve görünen fırın şeklinde mağara denmişya ;aslında görünmeyen tarafta yani tam arka tarafında.
Sizde takdir edersinizki belgeler tamamen şifreli, öncelikle Osmanlıcası bulunmalı ve şifre çözülmeli.
Şimdi ustam bura kartal kaya desek neresinde ne aramalıyız.?
Saygılarımla