Kayadaki işaretler

ronnie

Yeni Üye
dogal sekiller bence dostum, enerjini baska nisan aramaya kullan derim.

Smyrnian

Yeni Üye
Doğal şekiller mi ? Senin gözün pek iyi görmüyor heralde.Kayanın içinden bu çıktı.Bence sen farklı alanlara yoğunlaş ,bilgiçlik taslama yeri değil burası

Ekli dosyalar

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Doğal şekiller mi ? Senin gözün pek iyi görmüyor heralde.Kayanın içinden bu çıktı.Bence sen farklı alanlara yoğunlaş ,bilgiçlik taslama yeri değil burası
Ustam kayanın neresinden çıktı bu ? Herhangi 1 yerini kırdınız damı çıktı tespitini nasıl yaptınız? 1 de bulduğunuz bu nesne nasıl 1 metaldir metalmidir nedir ?
.. bu arada .. formunuza yorum yapan arkadaşlara yorumları ile alakalı iyide olsakotude olsa yanlış ta olsa daha uygun cevap verelim ... .
.
Kayadaki işaret bariz belli . Ben mühüre benzettim fakat kayanın boyutuna bakınca sanki yer değiştirmiş gibi . . Kaya sabit mi yoksa yeri degistirilebilecek boyutta mi ?

Smyrnian

Yeni Üye
Ustam kayanın neresinden çıktı bu ? Herhangi 1 yerini kırdınız damı çıktı tespitini nasıl yaptınız? 1 de bulduğunuz bu nesne nasıl 1 metaldir metalmidir nedir ?
.. bu arada .. formunuza yorum yapan arkadaşlara yorumları ile alakalı iyide olsakotude olsa yanlış ta olsa daha uygun cevap verelim ... .
.
Kayadaki işaret bariz belli . Ben mühüre benzettim fakat kayanın boyutuna bakınca sanki yer değiştirmiş gibi . . Kaya sabit mi yoksa yeri degistirilebilecek boyutta mi ?
Hocam,insanın girmesinin zor olduğu bölgeler,kaya yer değiştirmiş olma ihtimali imkansız diyemem,ama düşük ihtimal olarak görüyorum.Alan tarama ve daha sonrasında dedektör kullandım.Daha sonra kırdım kayayı.Mermer gibiydi kaya herhangi bir Horasan harcı sezmedim.O parçayı nasıl koydular oraya şaşırdım doğrusu.Kayanın üzerinde ince bir çukur açıp attıklarını ve sonra kaya tozu ve harçla kapattıklarını düşünüyorum.Aklıma başka birsey gelmiyor.Üçgen işareti muhtemelen yakınında bir mahzene işaret ediyor diye biliyorum.Sizin görüşünüz nedir?

Ekli dosyalar

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bu taşlara işaret yapılmaz
Bu taslardaki şekiller işaret değildir. Kayayı kırdım içinde bu metal üçgen çıktı oda mümkün değildir. Böyle bir tarz stil dönem vs. Yoktur.

Smyrnian

Yeni Üye
Bu taşlara işaret yapılmaz
Bu taslardaki şekiller işaret değildir. Kayayı kırdım içinde bu metal üçgen çıktı oda mümkün değildir. Böyle bir tarz stil dönem vs. Yoktur.
Nasıl bu kadar emin konuşuyorsun arkadaşım.Olay benim başıma geldi,ben yaşadım bu durumu.Bence sende yeni birsey öğrendiğin için şanslısın şu an.Tarihin bir döneminde bu yapılmış.Bende bu foruma bunu öğrenmek için geldim.Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.