Kendisini ve Ailesini seven MUTLAKA okusun.

Jüpiter1

Engellendi
ELİNİZDEKİ TÜM DEDEKTÖRLERİ , alın çekiç, YOK EDİN::::Sevgili arkadaşlar ben 50 yaşına dayanmış bu işlerle 1 ay öncesine kadar ilgilenmeyen bir şahsiyetim. şimdi yazacaklarıma inanıp inanmamakta size kalmış. bu işlerde pratikte SIFIRIM. amaa sizlerin iyiniyetle burada bir şeyler paylaştığınızı gördüm. birbirinize yardımcı olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. 1 aydır yazılan yazıların tamamını okudum. sadece burada yazılanlarıda değil. yazmak istediklerimi yazsam çok uzun olacak bu sebeple KONUDAn konuya atlayarak gideceğim. sakın usanmayın yazının sonuna kadar MUHAKKAK okuyun. 1- rahmetli dayım tabiri caizse piri üstattı bu kunularda; burada , şimdi hatırlayamadığım bir arkadaş yazmıştı; şu mekanda 300 ton altın.... sabah geldik dozerle alınmış...dayım anlattığında o zamnlar inanmamıştım..ki dayım asla yalan söyleyecek biri değildi. olayın içinde olanlardan biriydi. ikinci olay ise haydi bunun yerini söyleyeyim altınşehirde... 300 ton altın jandarma tarafından ele geçirildi...bu olay o zmaan STARTV ana habre konu bile oldu.. şahsen izledim..tabiki o altınlardan bir daha haber çıkmadı buhar oldu...geçenlerde burada efendim jandarmalar nasıl oluyorda tam sarıkız bulunacakken jandarma basıyor... diye tartışma okudum. arkadaşlardan biri efendim, jandarma bilmem ne sistemi kurmuşta yerdeki hareketlerden haberdar oluyomuştaa... diğer arkadaşlarda; yok efendim ya çoban görmüştür yada köylü duymuşturda.. diye karşı çıkmışlardı...şimdi size bir soru; sarıkızı ararken ufak tefek birşeyler dışında birşeyler bulamıyorsunuz değil mi? yada tam 1 metre kalmışken jandarma tepenizde değil mi ??? şimdi söyleyeceğimi piri hacker bir arkadaş muhabbet esnansında anlattı. sıradan biri değil emin olabilirsiniz...cep telefonu, teknolojik aletler, arabanın uydu sistemli olması , dedektör gibi aletlerden uzak durarak bu işi yapın. yoksa asla bulamazsınız.... yada bulacakken jandarma tepenizde olur; ben şahsen hacker arkadaşım zamnında anlatıklarına inanmıyordum, ama son 1 ayda birçok kişi ile muhattap oldum... artık şahsımca eminim. asla DEDEKTÖRLE SİZ sarıkız bulamazsınız, yani siz....DEDEKTÖR sarıkızı bulur ama siz değil....BAŞKALARI.....kim mi tabiki dedektörleri yapan firmalar...( bu yerli firmalar için değil, arkadaşla bu muhabbeti yaptığımda yabancı şirketlerden bahsetti...)ama siz tedbirli olun.... dedektör sarıkızı bulduğunda, tabiki miktarı büyükse, öyle 1-2 tanesini değil, hemen kodlara yazılmış oln kod sisteme girip şirkete sinyal göderiyor....şirket seni izlemeye alıyor....eğerki siz sarıkızı bulamadıysanız, birşey olmuyor... taki 1 ay sonra tesadüfen siz aynı noktaya gittiğnide oranın kazılmış olduğunu görüp... vah vah başkalrı boşa kazmış diyorsunuz....ya da siz aletten sinyal almadığınız halde sırf etraftaki işaretlere dayalı kazıya başladğınızda 1-2 metre kala, bakıyorlar siz inatçısınız şirket hemen jandarmaya köylü gibi sizi ihbar ediyor....vede 10 dak sonra tepenizdeler...yoksa jandarma nın bahçesinde adam kesiyorlar haberleri bile olmuyor değil mi?? yada anasını sattığım köylüleri istihbarat uzmanımı sanki....? işleri güçleri yok gecenin bir karanlığında köyün 5 km dışını nöbet tutsun değil mi? neyse inanıp inamamak size kalmış.... ben sizin yerinize olsan , milyonluk aletim bile olsa şu an çekici elime alıp kırarım onları....ikinci bir husus, etrafta bilinen bir şahsiyet iseniz kesinlike ceple gitmeyin, uydu sistemli araba kullanmayın....hatta bu gibi sitelerde görevli istihbarat elemanların görevde olduğunu unutmayın... resmi görvelilerden bahsetmiyorum.... bu işi gayri resmi bir grubun elemanı olarak takip edenleri kast ediyorum... benden söylemesi.. sarıkız buldunuz .. etrafa yaydınız inanın bu gruplarharekete geçiyorlar... en iyi ihtimalle emniyete giderken veya emniyette size , efendim sen iyi birisin kodese gitmeni istemiyoruz...haydi bunun için sahtedir tutanağı tutalım derler... sizde kabul edersiniz... aaa bakmışsınız emanet , tesadüfen bir işini bilmez gümrük yetkili sayesinde gümrükte yakalnmış... bu olasılık sizin için en iyi senaryo....yada bir daha sizi gören olmaz!!! kısacası; kendiniz yapmadıysanız dedökterleren uzak durun derim, teknolojik hiçbir aleti kullanmayın, artık çubuk mu kullanırsınız şakül mü bilmem , hiçte anlamam bunlardan...yani büyük işleri malesef bizlere yedirmezler.... kim mi yer 25 gün öncesi bolu kandıra da kazan şahsiyetler yer... biri siyasetçinin oğlu.. diğeri bir medya patronu... yada 20 gün öncesi giresunda , siyasetçi oğlu, resmi olmadığı halde resmi gibi davranılan hatta katolarla çalışanlar yer. yada tümülüs açılırken nöbet tutan siyasetçinin hanımı yer....define kanunu değişmeden bzilere büyük yedirmezler kardeşim uyan... 100 lira için adam öldürülen bir devirde siz de biliyorunuzki böyle büyük meblaların olduğu kanun değişmez... siz siz olun tespitten sonra eşşeği sağlam kazığa bağladıktan sonra resmi kazı yapın... yedirmezlerrrr zor be dostum... neyse başınız ağrıttım. kusura bakmayın... herşey gönlünüzce olsun, bol nasipler...inanıp inanmamak size kalmış... Allaha emnet olun.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,

Bu konu ile alakalı daha önce yazılanların özeti aşağıdaki gibidir:

Yıllardır söylenir, dedektörle alakalı söyledikleriniz.
Teferruata girmeyeceğim;
Bu bilgi "şehir efsanesidir" itibar etmeyiniz.
Öyle bir şey yoktur.

Bu işler dediğiniz gibi olmaz, kimin oğlu olursa olsun.
Azdan az gider, çoktan çok.

Onların avantajı şudur:
Gündüz ve gece sanki "resmi kazı" yaparlar, amma resmi değildir.
Küçük işlerle uğraşmadıkları doğrudur.
Büyük işleri bizler halledecek imkana ve finansmana sahip olamadığımızdan,
bir kısım insanlar onlara tevdi ederler.
Onlara tevdi edilen işte pazarlık yoktur.
Ne verirlerse o kadar alırsınız.
35 metre derinliğe siz inemezsiniz onlar iner.
1000 kg. altın sizin başınıza bela olur,
onlar anında paraya çevirir.
vs.vs..vs..

posedion

Member
değerli abicim fark etmiyor burdan resim attigindada Ip adresinden aninda yerini tespit edebilirler turkiyenin en buyuk define formu olan burasi icin sadece bu formu inceleyen gorevliler bile vardir :)

Jüpiter1

Engellendi
Kardaşım,

Bu konu ile alakalı daha önce yazılanların özeti aşağıdaki gibidir:

Yıllardır söylenir, dedektörle alakalı söyledikleriniz.
Teferruata girmeyeceğim;
Bu bilgi "şehir efsanesidir" itibar etmeyiniz.
Öyle bir şey yoktur.

Bu işler dediğiniz gibi olmaz, kimin oğlu olursa olsun.
Azdan az gider, çoktan çok.

Onların avantajı şudur:
Gündüz ve gece sanki "resmi kazı" yaparlar, amma resmi değildir.
Küçük işlerle uğraşmadıkları doğrudur.
Büyük işleri bizler halledecek imkana ve finansmana sahip olamadığımızdan,
bir kısım insanlar onlara tevdi ederler.
Onlara tevdi edilen işte pazarlık yoktur.
Ne verirlerse o kadar alırsınız.
35 metre derinliğe siz inemezsiniz onlar iner.
1000 kg. altın sizin başınıza bela olur,
onlar anında paraya çevirir.
vs.vs..vs..
çok şey yazdım sildim....ah be kardaşım inşallah öyledir... diyip konuyu kapatayım :)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Valla kendimi seviyorum ailemi her şeyden daha çok seviyorum, hamd olsun ki sağlığımız sıhhatimiz çok şükür yerinde şimdilik :) Allaha şükrediyoruz.
Ayrıca bizlerde mangalcıyız,doğacıyız,çevreciyiz ve kaçak kazıya karşıyız bilinmesini isteriz her makamdan :)
Defineci adam umut tacirliği yapmaz tarihi yapıya zarar vermez ve KADERİNDE KISMETİNDE yazan neyse ona razı olur büyük işler büyük uğraşların zahmeti maliyete çok olur, o yüzden elde var kocaman bir sıfır yine :)
Hobi olarak bakmak lazım Jüpiter ustadım ne işimiz olur tümüslerle ,300 ton altınla, sarıkızla, devletin yasakladığı işlerle.
Mangal ateşinin korlanması kara çaydanlığın tütmesi muhabbetin yürekten olması fazla fazla yetiyor bizlere.
Allah hepimize ,çoluğumuza ,çocuğumuza ,ailemize ,büyüklerimize sağlık sıhhat versin.
Her şeyin başı sağlık, o olmayınca zor oluyor gerçekten.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
çok şey yazdım sildim....ah be kardaşım inşallah öyledir... diyip konuyu kapatayım :)
iyi etmişin kardaşım.
herşey her yerde konuşulmaz.
herşeyin azı "karar-yeterli" çoğu "zarardır".

Birde zamanında bir hadisi şerif okumuştum:
" Müslümana GÜNAH olarak, duyduğu herşeyi konuşması -aktarması- yeter."

Gördüklerimizi dahi süzgeçten geçirip konuşmak, yazmak daha iyidir.
Duyup aktardığımız her meselede YALAN ve İFTİRA olması muhtemeldir.
Görmediğimiz, şahit olmadığımız her mesele sorunludur.

" " Filan Belediye başkanı filan sşyasetçi filan zengin vs.vs.vs.hırsızın teki...." "
Nereden biliyorsun, gördün mü?
Hayır görmedim, amma öyle diyorlar..
televizyonda haberde izledim...
İnternette yazıyor...
Gazete/Gazetelerde yazıyor...
Bu memlekette gazetenin-internetin-tv.kanallarının tescillenmiş binlerce yalanı mevcuttur.
Birçok mahkeme kararı dahi siyasi karardır. Cüzdanı ile vicdanı arasına sıkışıp da
yanlış karar verenleri bu memleket çok görmüştür, örneği mevcuttur.

Ya hırsız değilse..?
Bunu söyleyen;
1-Yalancı Şahit olur.
2-iftira atmış olur.
Her ikisinin bedeli de çok ağırdır...

Jüpiter1

Engellendi
The Thing işte benimde anlatmaya çalıştığım nokta buydu:) ne güzel yazıp özetlemişsin. eline sağlık

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
birçok doğru konu var ama dedektörle altın bulunamaz ya da bulsanız da dedektörden dolayı yakalanırsınız kısmı asılsızdır

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Konu sahabisii bukadar gercekci olmayaydin iyiydii neguzel gecinip gidiyordukk ee sen tum buyusunu bozdun simdii olayin vay kardesim vay..yazdiklarin dogruda ..susmaya gonul razi degill deemii