Konya Doganhısar

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Sedegor helal olsun ustam elin değmediği yeri birine vermek yada söylemek yürek ister..inşallah birileri fayda görür hagırlı yerlerde harcanır..allaha emanet ustam...

baykan

Bilgili Üye
Mhmt82 ustam hayırlıysa olsun hayır görmeyeceksek hiç olmasın ben hep bunu derim Sedegor ustamdan da allah razı olsun bunu kimse yapmaz.

baykan

Bilgili Üye
Arkadaşlar özel mesaj nasıl atılır ben bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
selamlar izmir aliağa bölgesinde bildiği duyduğu yeri olan var mı ya da aliağadan dikiliye kadar olan bölgelerde de olur saygılar

baykan

Bilgili Üye
Sayın Sedegor ustam bana verdiginiz yerin resmi var mı sende varsa atabilirmisin ayrıca orda derine mi inilecek yoksa kayada mı çalışılacak ip ucu versen hazırlık için diyorum yani tşkler

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 ustam hayırlıysa olsun hayır görmeyeceksek hiç olmasın ben hep bunu derim Sedegor ustamdan da allah razı olsun bunu kimse yapmaz.
ustamız dediğini yapar ama sizede arzıde çalışma yapmak koşturmak lazım arkadasım.herşeyi ustamızdan beklememek lazım..hadi bakalım sıra sende inşallah muaffak olursun.

baykan

Bilgili Üye
teşekkürler Mhmt82 ustam gerisi bize kalmış emek emek çaba nasip allahtan

seyis17

Member
Sedegor üstad Çanakkale için paylaşılacak yer çıkarmı iş yapmak kolay zorluk önemli değil.. saygılar.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sayın Sedegor ustam bana verdiginiz yerin resmi var mı sende varsa atabilirmisin ayrıca orda derine mi inilecek yoksa kayada mı çalışılacak ip ucu versen hazırlık için diyorum yani tşkler
Senin orda biraz derine inilecek blok taşlar var ama kaldırmana gerek yok. Bende her yerin resmi arşivi var. Önemli olan sizdende resimleri görmek. Buda kural olsun. Azminizi görmek adını