Kraliyet aile mezarı

Nil

Engellendi
Merhabalar, ilk video
Tünelin içi boşaltılarak ilerlerken üst üste 10 iskelet çıkar, yaklaşık 300 mt ilerledikten sonra örme duvara dayanır kalır.
örme duvar yıkıldıktan sonra 2. video tünel sağa ve sola olmak üzere ikiye ayrılır,
ilk tüneldeki işçiliğin aynısıdır tek fark tuğladan örme olmasıdır
Sağa giden tünelin içi boştur 2 video yaklaşık 60 mt ilerledikten sonra toprağa dayanıp kalır , toprak ta biraz çalışılınca tünel yüzeye açılır
Sonrasında sola giden içi dolu tünele yönelinir 20 mt civarı içi temizlenir , ekip ve ekonomi tükendiği için iş yarım kalır.

[video=youtube_share;RwDc_Q60fy4]https://youtu.be/RwDc_Q60fy4[/video]
[video=youtube_share;KoCkuxWCJp8]https://youtu.be/KoCkuxWCJp8[/video] not: işin içinde ben yokum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustunu gorseydik belki birseyler soyleyebilirdik.

Bu kadar guzelini ilk kez gordum.
Bu emek ve iscilik; zamani icin cok onem arzeder.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Onca emek boşa gitmemeliydi. yazık olmuş.

Nil

Engellendi
boşa gittiği yok şuan için yarım bırakıldı . enerji ve zaman temin edildiğinde tamamlanıcak inş

Nil

Engellendi
ustam üstü dışı önü etrafı videoları var , deşifre olma ihtimaline karşı yüklemedim dağdan biraz ufak bir tepenin içine ilerliyor tüneller
Ustunu gorseydik belki birseyler soyleyebilirdik.

Bu kadar guzelini ilk kez gordum.
Bu emek ve iscilik; zamani icin cok onem arzeder.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ustam üstü dışı önü etrafı videoları var , deşifre olma ihtimaline karşı yüklemedim dağdan biraz ufak bir tepenin içine ilerliyor tüneller
Bu tepede kale veya kilise var miymis?
Veya anit mezar veya gelinkiz kayasi..?

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Mezardan ziyade bir tüneli andırmakta yakınlarda kilise veya kale ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum

deli firat

DOĞACI
1 . etrafta kale benzeri bir yapı veya kalıntıları varmı 2.dere veya akar suya yakın mı 3.tavanda tünele inen ufak bir giriş varmı 4 . tünel içinde hiç işaret varmı yönlendirici işaret

Nil

Engellendi
hiçbiri yok ustam. derinlikte yaklaşık 20 mt buluyor
1 . etrafta kale benzeri bir yapı veya kalıntıları varmı 2.dere veya akar suya yakın mı 3.tavanda tünele inen ufak bir giriş varmı 4 . tünel içinde hiç işaret varmı yönlendirici işaret

mayhem

Co Admin
Co Admin
Baska girislerde olmali hersey olabilir burda krokiyi cikarmak gerek once bilincsiz calisma husranla bitebilir. Varsada bir saklanti zemine dogrudur .detayi kacirmamak gerek yoksa tunelde gezer durulur .hava var icerde girisleri tespit edebilirlerse ne oldugu neye hizmet etdigi kolaylasir once can sagligi .