Manna : Masonların Gizli İksiri

szihoprenic

Bilgili Üye
ZİKRULLAH usta
Bilmem orjinalmi degil mi toz halinde alip macun seklinde yapip satanlar var bazi bitki isi ile ugrasanlarda satiyor iyi piyasa yapmislar kucuk kavanozu 750 tl ile 1000 tl arasi yurdum insani maşallah herseyden piyasa yapiyor :)

Turko

Uzman
Başka bir yazıda Aztec ler de kullanıldığı okudum şu ile karıştığında molekülerin yapısından dolayı muhafaza için konulduğu kap kaçak tan bardak tan Vs dışarı sızıyor muş. Vücuda alındığı zaman deriye kadar nüfus ettiği için ultraviole etkisi ile deride pırlanta gibi parlama yapıyormuş ve malum sonuç insana Tanrı gibi tapınma olayı.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Hikayedir geçiniz.
İsrailoğlullarının en köklü ve Zengin aileleri Dahi formülü beceremedi.
O yüzden bu topraklardan çıkan eski kitapları milyon dolar değerinde satın alıyorlar.

sef_er

Operatör
Keskingöz degil ustam okullarda dagitiliyormus manna, Yahudi ler boşa para harcamazlar

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

mayhem

Co Admin
Co Admin
Daha önce bende çok ilginç bulup Konu Açmıştım talep olmayınca devam etdirmedim Bari yorum yapiyim ORMUS Kudret Helvası olarakta geçiyor .Aslında iksir Bir çok işte kullanılmış kimbilir neler neler yapmışlar anlatılanları okuduk alıntı bir yere kadar yapılır kaynakları insan okuyunca vaybee diyor tabi bu işte bilge olmak gerek sanırım bilinçsiz denemeler hüsranla son bulmuş anlaşılan formül her işe yarıyor tabi işin sonunda aklıma şu geldi dostlar ne kadar kıymetli bir bilgi formül değilmi . Kaldıki dünyada uyuşturucuya verilen para ve kendilerini zehirlemeleride ayrı bir durum . Belki bilinmemesi daha hayırlı Yoksa bu iksirin dozunu kaçıran çok olur gibime geliyor:200: Detayları çok kopyala yapıştırdan çok bilinenlerin üzerinden yorumlama yapılsa daha güzel olur .

eski

Editör
Bir ara bende incelemiştim hatırladığım kadarıyla 1900 yılları başında en büyük deneyi yapılmıştı, bir prof ve eşi kendilerinde deneyeceklerdi, prof eşinin kullanmasını istemedi, kendinde bir süre denedi, kişilerde değişkenliğini test etmek için gönüllü denekler kullanılıyor, vücüt elektrik geçirgenliğini sürekli daha üst seviyeye çıkarmak için yıllarca diyetler meditasyonlar yapılıyor , iksir düzenli olarak deneklerde kullanılıyor, deneklerin tümü birkaç yıl sonra şizofren oluyorlar, sesler görüntüler , birkaçı konuşmadan birbirleriyle konuşabiliyorlar. 1 i hariç diğerleri deneyi bırakıyorlar yada bıraktırılıyorlar . son denekte yıllar sonra deneyi ve iksirin kullanımını bırakıyor. son denek bıraktığında maddeleri hareket ettirebiliyor, kişilerin düşüncelerini okuyabiliyor. Denek yaşadığı süreçte bir tek insanların düşüncelerini okuyabilmesinin kendisini rahatsız ettiğini söylüyor. İnsanlardan uzak yaşamayı tercih ediyor.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu tür kadim bilgileri Google'dan bulamayız. Ama artık biliyoruz ki dünya eskisinden daha şeffaf. Bazı şeyleri istemeseler de saklıyamıyorlar. Manna'nın da birgün açığa çıkacağını düşünüyorum. kanser ve birçok hastalığın tedavisi için kullanılacak

midyeli

Yeni Üye
O şekilde ustam.Aklıma gelmiş iken bilgi vereyim istedim.Ülkemiz altın medeniyet hazinesi kaynıyor.Tonlarca gömüler mevcut 15 metre derinliklerde veya dağlarda.Adamlar bu yollar ile birçok bilgiyi elde ettiler önlem aldılar.Birileri yaklaştığı zaman tak 156 jandarma defineci var koş.
ZİKRULLAH usta ozelinize bakarmısınız, teşekkür ederim.

Tastan

Editör
Eyy insanoglu keşfin herne olursa olsun seni üstün kılacak güçlü yapacak herşey ecel geldiginde biter senin tek üstünlügün takvaan imanın ve rabbe açılan kalbindir ötesinde şüphesiz en büyük ve sonsuz olan güç allahtır adalette kararda hükümde onundur emegine saglık bozoklu hemşerim

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Emeğine sağlık bozoklu ustam bulursa yine bizim camia bulur inanıyorum