Medusa lahiti

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cin ve define ilişkisi konusu derin mevzudur. girmeyelim en iyisi bu konuya, uzar gider. isteyen istediğine inansın deyip kapatalım.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bide kıymetli ustalarım cinlerin üstünde meleklerin altında bir başka taife var bu konuya fazla girmiycem bunların ismi hadim lakin bunlar cin değil. (Kesin olarak bilesiniz ki bu kitabı kuşkusuz biz indirdik ve onu mutlaka koruyan da yine biziz. Hicr suresi 9.ayet )ayetinin sırrı gereği vazifeli taife. Buda tasavvuf ile el vermek ile gerçekleşen bi hadise. Lakin böyle bi havas ilmine vakıf olan kişi çok takva olmalı. Bu ilim ehli zatlarda define işine pek sıcak bakmıyor. Sizler ile ancak bu kadarını paylaşabilirim ustalarım. Hayırlı forumlar

Son düzenleme:

hepastios

Editör
Eyvallah bozoklu usta ilgiyle okudum medusa lahitini biliyordum ama bu ayrıntıyı çokta bilmiyordum emeğine sağlık

ASKER.

Aktif Üye
bozoklu legal35 ustalarım normalde bu işlerde cinci kelimesi geçsin ben uzak dururum. Lakin gördüğüm kadarı ile bu abimiz biraz farklı eğer bi filim yoksa çok kabiliyetli gözüküyor
Buda programlarında diyor 3 harfliler aracılığıyla yönlendirdiğini söylüyordu 3 harflilerin geriye dönük yılları bildiğini söylüyordu bir kaç programını izmemiştim önceden perşembe günlerini cuma günlerimi ne kaçkar TV di herhalde canlı yayın yapıyordu
Programın birinde cebinden belge çıkardı o kadar biliyorsun da sen niye çıkarmıyorsun diyenler vardır dedi bende buluyor bunlarda bulduklarımın müzeye teslim ettiğime dair belgeler demiştir müze müdürüde şu kişi demişti

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kesinlikle ASKER. ustam bizim millette kesin emin olmadığı bi konu ile ilgili net konuşmalar malesef mevcut. Kulaktan duyma bilgilere aşırı itibar var....