• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

menderes ustadan inciler

Karaboğa

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar bu işaret kırıcıların varya adam resmini çekiyor ardından kırıyormuş geçen benim arkadaş söyledi museviymiş birde antenin evladı dedim la kapat şimdi sövecem adamlar hasta ruhlu birde yardım etmişler. İçimde kalmıştı ls bunu kime söylim diye size nasipmiş ustalar :-D Allah hepimizi eyi etsin

KARADENİZLİ1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
MENDERES USTAM bende bunların birincisi ile altıncısı aynı yerde ne yapmalıyım sizce.

tevfik

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Sayın Ustam Ellerinize ve Emeklerinize Sağlık Paylaşımınız İçin teşekkür ederiz Saygılarımla

vakko

ι ρѕιχι мσυ
Moderatör
Sevgili Site Yöneticisi arkadaşlar sitede bulunan bu şekildeki hiçbir anlamı olmayan saçma sapan eski çöp konuları ne zaman siteden temizlemeyi düşünüyorsunuz acaba.X sitelerin elemanlarını ve faaliyetlerini dile getirdiğimiz deşifre ettiğimiz halde bu elemanları hala ısrarla sitede tuttuğunuz gibi bu tarz boş konularıda hala site üzerinde ısrarla tutmayı düşünüyormusunuz.

Son düzenleme:

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Klimanın gazı bitmiş gel yap diyorum elamana şuan düşünmüyorum diyor sanki evlenme teklif ettik . Yaz geldimi kilimacilarin havası beni benden alıyor beyin cerrahı bok yesin onların yanında.

Üst Alt