MendereS ustaya 1 sorum var

MendereS

Bilgili Üye
forumda işlenmiş konudur: böylesi hoş belgeleri bazen bloğa çekiyorum sen tam olarak hangi belgeyi okudun bu resim hangi belgeden bahsettiğini belirtmiyor.

LaTahzeN

Member
forumda işlenmiş konudur: böylesi hoş belgeleri bazen bloğa çekiyorum sen tam olarak hangi belgeyi okudun bu resim hangi belgeden bahsettiğini belirtmiyor.
ustam şimdi ben herhangi bir eskiya belgesini okuyodum eskiya belgeleri bolumunde 1 2 acılmıs konuda daha bu resım vardı benim okudugum konudakı adı gecen yerlerle resımdekı yerler uyusmuyor zaten ben sadece resımdekı yerlerın tam olarak üstündeyim diye tanıdıgım bıldıgım ıcın yerleri belkı bu belge gercektır elınızdedır paylaşım yada bir öneriniz olur diye merak ettim sordum.

LaTahzeN

Member
mütevellide meraya yada dağa herneresı olursa olsun bir tane civi caktırmazlar cok bulan var orda hediye bılgın olsun. Manisada da sipil dagı ıcın soylenıyor cennet oldugu ben bir sure kaldım orda ordan bılıyorum muhabbetlerını

LaTahzeN

Member
@MendereS hocam ben bulamıyorum forumda bu harıtayla ılgılı konu yardım edebılırmısınız ?

Kayılı

Yeni Üye
Menderes bey bir sorum var o kadar eşkiya hikayeleri dinledim ama hemen hemen aynı hepside nazı keyifleri var sizin ile nasıl irtibat kurabilirim