Merdiven ve Mezar İşaretleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
kardaşım sen bu bilginle ötede oyna bence kendi sitende seni dinleyecek müritler bulursun hemi kardaşım

ötede oyna dediğin şahıs 2012 den beri bu sitenin alt yapısında emeği olan bir ustadır ...
v bülteninde Xenforoya geçiş esnasında
2015 ten önceki paylasimlar silinmeseydi eski arşivlere bak derdim sana
ama tüm define formlarinda @aga_0074 ismine rastlaman mümkün bu isim bir efsane dostum diye yazmıyorum
ama senden ricam üslubuna dikkat ...!

aga_0074

Member
sana yazik olacak ...
ötede oyna dediğin şahıs 2012 den beri bu sitenin alt yapısında emeği olan bir ustadır ...
ama tüm define formlarinda @aga_0074 ismine rastlaman mümkün bu isim bir efsane dostum diye yazmıyorum
can dost arkadaşın konusunu bozmaylım...boşver biz çok gördük bunllardan ;) ;)

Metalicvoice

Operatör
sana yazik olacak ...
@aga_0074

iki kör ayni kabtan dolma yiyormus. biri digerinin eline vurmus demis niye dolmalari iki iki atiyon. digeri demis nerden anladin?

eee demis ben de ayni yapiyorum da ordan biliyorum... :) o hesap...:)

saspundas48

Yeni Üye
sana yazik olacak ...
ikinizinde bilgisi buysa efsaneliğiniz bu sahte görselleri define diye paylaşmaksa kardaşım ikinizede bişey demiyorum??millet görüyor uyandırım kardaşım milleti enayimi sanıyorsunuz siz kardaşım ? sitende xxxxx denen üçkağıtçıyı burda milletin parasını alanları sitenizde tutuyorsunuz gelip birde burayamı parmak atıyorsun hayırdır kardaşım açık açık yazın kardaşım rahat olun neyin peşindesiniz anlatında millet öğrensin arkadaş çok görmüş bizim gibileri bizde çok gördük kardaşım sizin gibileri takılın kafanıza göre

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ikinizinde bilgisi buysa efsaneliğiniz bu sahte görselleri define diye paylaşmaksa kardaşım ikinizede bişey demiyorum, millet görüyor uyandırım kardaşım milleti enayimi sanıyorsunuz siz kardaşım ? sitende xxxxx denen üçkağıtçıyı burda milletin parasını alanları sitenizde tutuyorsunuz gelip birde burayamı parmak atıyorsun hayırdır kardaşım açık açık yazın kardaşım rahat olun neyin peşindesiniz anlatında millet öğrensin arkadaş çok görmüş bizim gibileri bizde çok gördük kardaşım sizin gibileri takılın kafanıza göre
1 . Bana kardaş diyip durma sana başka gözle bakıyorum ?
2. Sahte dediğin görsel orjindir ?
3. Konuyu saptırma konu içinde konu açarak
siteyi amacından çıkarma
boyunu aşan işlere kalkışma
karga misali olma.

ama senin Amacin farklı aklın sıra burda kargaşa çıkarmayı düşünüyorsun lakin yemezler gülüm

aga_0074

Member
ikinizinde bilgisi buysa efsaneliğiniz bu sahte görselleri define diye paylaşmaksa kardaşım ikinizede bişey demiyorum?? site yönetimi zaten keyfi yerinde kardaşım 3 tane site ortak galiba anlamadık ama millet görüyor uyandırım kardaşım milleti enayimi sanıyorsunuz siz kardaşım ? sitende kaynak denen üçkağıtçıyı burda milletin parasını alanları sitenizde tutuyorsunuz gelip birde burayamı parmak atıyorsun hayırdır kardaşım açık açık yazın kardaşım rahat olun neyin peşindesiniz anlatında millet öğrensin arkadaş çok görmüş bizim gibileri bizde çok gördük kardaşım sizin gibileri takılın kafanıza göre
eyvallah kardeşim.....(y)benim üyelik tarihime bakmanı isterim...2015.....eğer zaten bende bir dalaverecilik olsaydı şimdiye 5 senede çooktaan ban yemiştim...saygılarımla...;);) harbiden 5 senede 31 mesaj mı yazmışım la ben :eek::eek:??

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ikinizinde bilgisi buysa efsaneliğiniz bu sahte görselleri define diye paylaşmaksa kardaşım ikinizede bişey demiyorum??ama millet görüyor uyandırım kardaşım milleti enayimi sanıyorsunuz siz kardaşım ? sitende xxxxx denen üçkağıtçıyı burda milletin parasını alanları sitenizde tutuyorsunuz gelip birde burayamı parmak atıyorsun hayırdır kardaşım açık açık yazın kardaşım rahat olun neyin peşindesiniz anlatında millet öğrensin arkadaş çok görmüş bizim gibileri bizde çok gördük kardaşım sizin gibileri takılın kafanıza göre
kim olduğunu yaz buryada
herkes görsün lakinben yine lafimin arkasındayım
senin gibi fitne fesatcilari çok gördük
emeginiz çok allah için ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...