Merhaba Arkadaşlar

şerefkan

Yeni Üye
slm ben bir kare oyma gördüm güneye doğru üç mtreye kadar kazdim mermerin üstünde 50santim taşlarlakaplı üsy kismıda az topraklı oyman 1mt genişlikle elerledim bir sonuç yoktu kafama takılan ise oymanın içinde üçgen şeklinde doğuyu gösteren üçgendi? yardımcı ulursanız sevinirim.

MendereS

Bilgili Üye
slm ben bir kare oyma gördüm güneye doğru üç mtreye kadar kazdim mermerin üstünde 50santim taşlarlakaplı üsy kismıda az topraklı oyman 1mt genişlikle elerledim bir sonuç yoktu kafama takılan ise oymanın içinde üçgen şeklinde doğuyu gösteren üçgendi? yardımcı ulursanız sevinirim.
hoş geldiniz, bir üst mezajda diğer üye arkadaşa yazdım mesaj içine konu açmışsın yeni konu açarsan cevap alırsınız iyi forumlar.

kaan5557

Engellendi
''merhaba arkadaşlar'' konu başlığı çok bereketli...bütün konular bu konu başlığı altında açılıyor maşaallah...:)

şerefkan

Yeni Üye
slm ustalar

bir kare oyma gürdüm iç kısmında batıya doğru bir üçgen var oymanın güney tarafinı 1mt geniş 2mt kadar kazdık doğrusuda bir yün bulamadık 50mt ilerisinde ise yuvarlak bir oyma var oymanın iç kısmında iki göz şeklinde kuzey doğuya doğru kuzey kısmında ise kayalıklar var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

A

akrep1986

Misafir
Merhaba üye ve yönetimdeki arkadaşlarım. sitemizin kuruluşundan sonraki ilk 5 ayını geride bıraktık. define Soheti olarak veri kaybından oluşan zorluklara rağmen, başarılı bir operasyonel sonuçlar almayı sürdürdük. Hiç kuşku yok ki bu başarıda yönetimdeki arkadaşların çok önemli bir rolü oldu.

Sitemiz bugüne kadar geleceğe yatırım yapan vizyonunu kaybetmeden, doğru stratejik değerlendirmeler ve etkin risk yönetimi ile verimliliğini ve karlılığını korumayı sürdürdü. bunu yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da güçlü ve öncü define lideri olarak sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcı üyelerin katılımıyla yeni fikir ve girişimlere destek veririz, fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alan bir siteyiz, fark yaratmak için yılmadan çalışmaya devam ediyoruz. koşulsuz üye memnuniyeti ile hareket eden tüm Define Sohbeti yönetimi sorumluluklarının bilinciyle ve taahhütlerinin garantörü olarak üyelerin sıkıntılarını zamanında ele alıp en uygun çözüm yöntemleri yaratmaya devam edecektir.

Sitemizin kesinlikle bir firma gibi çıkar amacı güden birimlerle ilgisi yoktur. Hepimizin ortak noktası Define'dir. Saygı ve sevgi çerçevesinde hertürlü paylaşım ve yardımlaşma serbesttir. sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek üye memnuniyeti yolunda yönetimden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz.

VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz; Hizmet kalitesi yüksek tutup yenilikçi bir yaklaşımla akılcı çözümler yaratarak defineci arkadaşlarımıza faydalı olmaktır.

Misyonumuz; Sitemizin değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, evrensel değerleri temel alarak yaptığı eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetleriyle, her alanda yetkin, yaratıcı, girişimci, ahlaki değer ve toplumsal sorumluluk sahibi üstün nitelikli defineciler yetiştirmeyi, tarihe ve kültüre duyarlı yüksek nitelikli bilimsel ve kültürel çalışmalar yapmayı ve insanlığın yararına sunmayı görev edinmiştir.
:227:

ruzgar6894

Yeni Üye
guvenılır kaynaklardan buldugumuz bıyerı 6 metre araştırma yaptık beyaz tas küle benzer toprak ve onları gectıkten sonra cok sert bır tabaka beteno benzer ve o sert tabakayı gecemedık .yorumlarınızı beklıyorum lutfen

karadağli

Yeni Üye
Arkadaşlar aklima güzel bir fikir geldi bir araya gelsek yaz aylarinda birbirimizle tanişsak ble bi mangal keyfi yapsak antalyada bi temiz hava alsak nekadar güzel ulurdu değilmi ama buna kaç kişi kabul eder bilmiyorum.

MendereS

Bilgili Üye
ona heveslenen çok ama yapan yok sen antalyalı defineciler diye konu aç bakalım ne çıkacak.

karadağli

Yeni Üye
S.a arkadaşlar nasilsiniz bakalim ben antalyali değilim menderes kardeş ben zonguldakliyim ve zonguldakda yaşiyorum benim için sıkıntı değil genelde yurt dışında çalışıyorum orasi güzel olur yazları 10 yılım geçti oralarda akrep kardeş. Ben varım diyo o zaman geld8ği zaman gelirsen bende buralarda olursam 3 kişi olur hrkes yaninda bir arkadaşini alsa yine olur ben severim yeterki insan insan olsun değilmi.