mevzuya gel ..defineci muhta r duayi begenmeyip hocayi dovmus

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ESKİ MUHTARIN DEFİNE HASTALIĞI ARAMIZI AÇTI
Eski muhtarın define hastalığı olduğunu ifade eden Yıldız, "Muhtarın aradığı, bulunduğum binada bir 'kör yılan' resmi vardı. Kendisi de define ile uğraştığı için dedi ki, burada altın var. Hatta Kıbrıs'tan, İstanbul'dan makine getirerek araştırma yaptırdı. Kimi kabir var dedi, kimi define. Geçmişte orada bir tane heykel bulunmuştu. O heykelde bugün Adana'da müzede" diye konuştu..
Ekli dosyayı görüntüle 252879

"SANDALYEYİ YÜZÜME YAPIŞTIRDI"
Yıldız, yılan figürünü dilekçeyle kültür müdürlüğüne bildirdiğini, figür ve çevresini koruma altına aldırmasıyla eski muhtarla arasının açıldığını kaydetti. Başka bir ilçede görev yapmasına rağmen seçimlerden bir süre sonra daha önce 26 yıl görev yaptığı Çukurkeşlik Mahallesindeki yeni muhtarın yemek davetine katıldığını ve Kur'an okuyup dua ettiğini dile getiren Yıldız, ancak geçen Cumartesi günü 'Yaptığın duadan memnun musun' denilerek kendisiyle eski muhtarın taraftarları arasında tartışma çıktığını söyledi. Yıldız, o gün camiye geldiği esnada kendisine yapılan saldırıyı şöyle anlattı: "Bana 'Ekrem Hoca geçen yapmış olduğun duadan memnun musun' dediler, 'neden memnun olmayayım, çok güzel oldu, Allah kabul etsin' dedim. 'Erkekseniz gelin, bu köyde Kur'an okuyun, bir daha dua yapın da görelim' dedi. Bir Müslümanın soracak olduğu bir soru değil bu. Abi sende bir yemek çıkart sana da okuruz dememe rağmen bu o kadar ileriye gitti ki. Bana saldırdılar. 'Bir daha söyler misin o sözü' dedikten sonra sandalyeyi yüzüme yapıştırarak beni oraya düşürdüler. Ne olduğunu bende bilemedim. Besmele çekip oturduğumu hatırlıyorum."

HUKUKİ İŞLEMLERİN DEVAM ETTİĞİNİ KAYDETTİ
Yaptığı dua ile ilgili de konuşan imam Yıldız, "Bizim duamız her zaman vatanımız ve milletimiz için olur. 'Vatanımız ve milletimizi gelecek herhangi bir tehlikeden FETÖ'den, DEAŞ'tan, PKK'dan muhafaza eyle yarabbi. Ordumuza güç kuvvet ver, karada, havada güçlü kıl' diye dua ederiz. Bizim duamız Allah rızası için herkesi içine alan bir duadır" şeklinde konuştu. Aldığı darbelerden dolayı halen doktora gidip geldiğini, sol gözü ve çevresinde ağır tahribat oluştuğunu da aktaran Yıldız, hukuki işlemlerin de devam ettiğini kaydetti.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
binada kör yılan resmi ne ya ?
bu adamı samimi bulmadım
karşı tarafı haksız göstermek için iftira atıyor zannımca
yediği dayak yanına kar kalır ki hak etmiş görünüyor

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
binada kör yılan resmi ne ya ?
bu adamı samimi bulmadım
karşı tarafı haksız göstermek için iftira atıyor zannımca
yediği dayak yanına kar kalır ki hak etmiş görünüyor
Walla ustam sektorumuzu biliyon...her fantaziye acik. hersey beklerim yaani kahkaha

Turko

Uzman
Define yoluna gittiğin adamı iyi seçmek gerek. Arazide kavga edip huysuz adamı kovaliyorlar adam gidip beni zorla araziye götürüp tecavüz ettiler diyor Dr raporu da tecavüzü dogruluyor adamlar hala tutuklu yargilaniyor :) dayak yemiş falan filan ney ki bu devede kulak.

baykan

Bilgili Üye
Ee yediği dayak az gelmiş bence bir tur daha devam etseydi keşke antremana adamlar akıllanırdı belki accuuk... Boşuna dememişler antreman cennetten çıkma deyiii....

Apollon01

Moderatör
Moderatör
kör yılan olduğunu nasıl anlamış? altında yazıyormuymuş yılan figürü, yani taşa yapılmış bir şekil Turko ustam daha ne fantaziler var da,

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Figürde bir gözü resmedilmememiş düz duran yılana kör yılan denir Canlar :))..