Muazzam yer.. Hangi dönemin bu mezarlar varmidir açılmayan göze çarpan fotolarda yardım lütfen

defineci2004

Member
Açılmayan lari bulmak için kayalara cubuk mu salmak gerekir kac cm cubuk ile delmek gerekir mesala boşluğa ulaşmak icin

defineci2004

Member
Arkadaş bazı yorumcular oralara bak diyo bazılarida siz gibi oralarda aradınız yok diyo amma ilginç bu işler kimi dinlicen kime inanicen

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Arkadaş bazı yorumcular oralara bak diyo bazılarida siz gibi oralarda aradınız yok diyo amma ilginç bu işler kimi dinlicen kime inanicen

Onu diyenler genellikle eline bir kere kazma kürek almamış bir kere bile sonuca ulaşmamış insanlar. Cahillikten başka hiç birşey değil.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Vay bee Anadolum benim,
açılmış olanın kitabesimi vardı da onuda patlattılar....

sepetkaya

Editör
Oralarda olsaydı çoktan ucardi zaten, dönem soygunu yemiş ve bırakilmis, zarar verme bencede rast gele.

defineci2004

Member
Bakın hepinize tsk ederim ilginiz için ama yanlış yapıyorsunuz konuyu anlamadan ne yazdım ne dedim iyi okuyun burada açılmış 5-6 tane var ben kalan varmidir nasıl bir çalışma ile kalanlara ulaşabilirim varsa dedim siz ustalar bu işin piri siniz akıl verecek olanda yol gösterecek olanda sizsiniz

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Onceden grup nokta atışı yapardı.....
Özür diliyorum ama bu yorumunuz, " Nasıl bir çalışma ile kalanlara ulaşabilirim"? Cümleniz ile tezat oluşturuyor. Yardım rica etmiyorsunuz, sitem ediyorsunuz, güvensizlik dile getiriyorsunuz. Verilen cevap ve de naçizane yol göstermelere itimadınız olmayacak kadar usta iseniz zaten kendiniz de üstesinden gelirsiniz.!
O halde; zannımca bu konuya daha fazla yorum yapmaya çalışılması abesle iştigal olacaktır kanaatindeyim.
Selametle..