Nel tornado - Mars - Ultimate hangi başlık daha derin ve kalitelidir

KAFKASS

Member
Simplex+
noktanın sitesine gir görürsün neyin yalanını söylüyormuşum anlamadım...

Turalp

Yeni Üye
ben ne reklam yapacam gardaş hayırdır bilgi babında yazdık. yalan söyleyeni Allah biliyor .ne yiyon ne içiyon neyin kafasını yaşıyom bilmiyomda böle kafana göre reklamcısın yalancısın saydırıyon. böyle ithamlarda bulunacağına ben böyle şiylere inanmıyorum de. laf ola kese savaşı lafa kestire başı . biliyosan söyle ibret alsınlar bilmiyosan sus adam sansınlar. hangisini beğenirsen al......
40 tane rafa koymadan satılmış dersen buna ben dahil kimse inanmaz. ayıkken uyutma adamı. niye yalan söylüyorsun. çok mu saf görüyorsun burdakileri. bi tek sensin dünyanın akıllısı biz hep malız. ben marka yazmışım bak sen bana reklam yapıyorsun diyemiyorsun çünkü benim pazarlama ve reklamla işim yok

Turalp

Yeni Üye
Simplex+
noktanın sitesine gir görürsün neyin yalanını söylüyormuşum anlamadım...
noktanın sitesini çook önceden inceledim. en iyi makinesi invenio o da adamlar 1.90 da 50 ye 50 araba radyatörü çıkarıyorlar. tabi bende tank motoru arıyorum 40 bin lira verecem hem de. inanan ne enayiler var

KAFKASS

Member
40 tane rafa koymadan satılmış dersen buna ben dahil kimse inanmaz. ayıkken uyutma adamı. niye yalan söylüyorsun. çok mu saf görüyorsun burdakileri. bi tek sensin dünyanın akıllısı biz hep malız. ben marka yazmışım bak sen bana reklam yapıyorsun diyemiyorsun çünkü benim pazarlama ve reklamla işim yok
bende satmıyom gardaş ben sana satıyım alıyım dedimmi banane ister al ister alma okumuyon heralde yazıları bilgin olsun diye yazdık. pazarlama reklam işinde olduğuma nerden kani oldun onu çözemedim. müneccimlik var galiba biraz...

KAFKASS

Member
noktanın sitesini çook önceden inceledim. en iyi makinesi invenio o da adamlar 1.90 da 50 ye 50 araba radyatörü çıkarıyorlar. tabi bende tank motoru arıyorum 40 bin lira verecem hem de. inanan ne enayiler var
kırkınıda satmış yazmıyor orda 1 rakamını görmüyon heralde okuma bilmiyosan bilen birinden yardım al sen

Turalp

Yeni Üye
nokta yeni bir makine yapmış 2100 taleye 3 m suda çalışıyor sesli kıpraşımlı led ışıklı 50 cm para 1 m büyük obje çekiyormuş satıcı arkadaş getirtmiş 30 40 tane daha rafa koymadan 1 satmış adam
1 yazmışsın 1 tane yazsan bu kadar anlaşılmazlık olmazdı. haa şimdi oldu kırk da bir olur. ben kpss yi 86 ile kazanmış biriyim. okumam anlamam gayet iyidir :)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sakin modda ilerleyelim lütfen,
kırmadan dökmeden.
Teşekkürler, iyi forumlar.
?

Turalp

Yeni Üye
yaptığım araştırma sonucu şöyle. noktanın ürünleri iyi değil. garret yüzeysel bizim istediğimiz gibi cihaz yapmıyor. fisher orta segment ama iyi diyemiyorum. minelabın bir iki modeli iyi ama onlarda fahiş fiyatlar istiyor. diğer markasını sayamadıklarımı da hep incelemişim iş yapmazlar