Net bilgisi olan ustam var mı

tadmi

Yeni Üye
Buranın mezarı kayanın kendisi çıbık destegi almalısın yada geniş ger yönlü fotolar yüklemelisn bol nasipler
Hocam çok sağolun . O Kaya'nın yaninda diğer kayalar da var. Eğer mezar kaya ise direk kırmak da işi görür herhalde

Ekli dosyalar

Pikacı

Aktif Üye
Hocam çok sağolun . O Kaya'nın yaninda diğer kayalar da var. Eğer mezar kaya ise direk kırmak da işi görür herhalde
[/QUOTE sizler de Sagolun üstat kayada da olabilir toprak altı da olabilir net bilgi vermiycem ama büyük ihtimal kayadadır çıbık destegi almalısın yada cihaz bol nasipler yapabileceğim bir konu varsa yardımcı olacağım

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Hocam merhaba . Resmin anlamı hakkında yardımcı olabilecek var mı ?
YENİ KONU AÇINIZ LÜTFEN!! KONU SAHİBİNE SAYGISIZLIK OLUR BU ŞEKİLDE. AYRICA ÇORBA OLMAZ, NET CEVAPLAR ALIRSINIZ O HALİ İLE.

tadmi

Yeni Üye
YENİ KONU AÇINIZ LÜTFEN!! KONU SAHİBİNE SAYGISIZLIK OLUR BU ŞEKİLDE. AYRICA ÇORBA OLMAZ, NET CEVAPLAR ALIRSINIZ O HALİ İLE.
Çok teşekkür ederim bilgi için . Daha yeni olduğum için kullanımı yanlış yapmışım . Dediğiniz gibi yeni konu açtım . Eğer fikir açısından da destek olursanız sevinirim 😊 şimdiden teşekkürler

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Çok teşekkür ederim bilgi için . Daha yeni olduğum için kullanımı yanlış yapmışım . Dediğiniz gibi yeni konu açtım . Eğer fikir açısından da destek olursanız sevinirim 😊 şimdiden teşekkürler
Ne kadar ekmek o kadar köfte misali daha fazla farklı açılardan resim ekleyelim daha fazla ustamız yorum yapsın değerli kardeşim. 😉
Yerin çok güzel, bir kaç resimle geçiştirme. O kare oymaya odaklandım ben şahsen. Matkaplamışlar, müjde aramışlar😂😂asıl yer duruyor ise şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Bu resim çok kez paylaşıldı siz cektiyseniz bilindik bir yerde demek o zaman oralarda çalışmak sakat sit olabilir yasa yer mimlenmistir.aynı işaret uzun zaman öncede farklı siteleedede paylaşıldı.ya bulamadılar ya calisamadilar.

tadmi

Yeni Üye
Ne kadar ekmek o kadar köfte misali daha fazla farklı açılardan resim ekleyelim daha fazla ustamız yorum yapsın değerli kardeşim. 😉
Yerin çok güzel, bir kaç resimle geçiştirme. O kare oymaya odaklandım ben şahsen. Matkaplamışlar, müjde aramışlar😂😂asıl yer duruyor ise şimdiden hayırlı olsun diyorum.
Yeni açtığım konu olan yerde bütün resimleri ekledim .sit alani değil . Ama çok bilgim olmadığından kazi öncesi bilgi toplamaya çalışıyorum .iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 😁☺

tadmi

Yeni Üye
Bu resim çok kez paylaşıldı siz cektiyseniz bilindik bir yerde demek o zaman oralarda çalışmak sakat sit olabilir yasa yer mimlenmistir.aynı işaret uzun zaman öncede farklı siteleedede paylaşıldı.ya bulamadılar ya calisamadilar.
Farklı konu açtım .orda bütün resimleri paylaştım . Ona benzer 2 ve tek çentik olan kayalar da var . Uğraşma izi yok .öylece duruyor

Pikacı

Aktif Üye
Evet ustam öbür hesap kayboldu ilginizden dolayı tşkürler