Oda'dan emin olmak

Tb880

Member
Merhaba

Çubuk kullanmaya yeni başladım çubuklar prinç tutulan yer bakır.

Şimdi misal ben sağ elime altın alıyorum ve geze geze beni bir noktaya getirdi numunesiz o yerde boşluk tespit ettim 5 metreye 2.5 metre derinlik 2 metre
Boşluk duvarına geldiğim de çubukların ikisi de göğsüme dayanıyor sol çubuğu yere indirip sağ çubuğun arkasına geçip odanın etrafını çiziyorum. Köşelerini tespit ediyorum.

Şimdi 1 resim çizdiğim şeklin bir örneği bu boşluğun için de gezinirken çubuk bir yerde daha kapanıp açılıyor bu kapanıp açılan yeri de KIRMIZI ile çizdim. Elimde numune yok

Şimdi burası oda mı

Çizimi yaptıktan sonra odanın şeklini çizdikten sonra yani bu kırmızı yrrde neden açılıp kapanma yapıyor

Metin777

Aktif Üye
Benim bildiğim şudur. Benim pirinç sap ve bakır kaynak teli (epey sert) ile yaptığım çubuk vardı. oda içerisinde gezerken dediğin gibi açılıp kapanma yapıyordu. Birde tünel içerisinde yapıyordu. Tünel de yaptığı çarpma etkisini taş yada horasan kapı olarak yorumlamıştım. İşlem sırasında taş çıktı ve epey büyük olduğu için ilerleyemedik. Oda içerisinde yaptığı bu açma kapama sebebi ise de ya bir direk var ya da metal var diyebilirim. İki farklı yerde aynı hareketleri yapıyordu ve ikisinde de taş çıktı. Senin çubukların benim çubuklarımın tam tersi ama tepki nedeni büyük ihtimal benimkiyle aynı olacağını düşünüyorum.